Renaat Landuyt Vlaams volksvertegenwoordiger
  • 050380505
  • + 32 475 70 33 79
  • renaat.landuyt@skynet.be
  • België
Annick Lambrecht Federaal volksvertegenwoordiger
  • 0474950209
  • 0474950209
  • annick.lambrecht@s-p-a.be
  • Colettijnenhof 4
    8200 Brugge België
Pablo Annys schepen van energie, preventie en onderwijs te Brugge
  • + 32 477 60 85 15
  • pablo.annys@careerfit.be
  • Torhoutse Steenweg 189D
    8200 Brugge België
Mathijs Goderis Fractieleider, gemeenteraadslid
  • 050/04-71-88
  • + 32 498 12 33 88
  • mathijs.goderis@s-p-a.be
  • Pathoekeweg 34 68
    8000 Brugge België
Philip Pierins schepen van toerisme
  • 050448631
  • schepen.pierins@brugge.be
  • Hoogstraat 9
    8000 Brugge België
Pascal Ennaert Gemeenteraadslid voor sp.a te Brugge
  • + 32 486 58 85 45
  • pascal.ennaert@icloud.com
  • Houthulststraat 12
    8000 Brugge België
  • 0486 18 02 65
  • peter.focquaert@telenet.be
  • Michel Van Hammestraat 70
    8310 Assebroek België
Mieke Hoste Schepen Stad Brugge
  • 050/44-82-87
  • + 32 404 75 77 47
  • schepen.hoste@brugge.be
  • Sint-Lenardstraat 27
    Dudzele België
Sandra Wintein gemeenteraadslid
  • 0498 48 27 16
  • sandra.wintein@brugge.be
  • 8000 Brugge België
Heidi Hoppe gemeenteraadslid
  • 0486 41 78 34
  • heidi.hoppe@brugge.be
  • 8200 Brugge België
Dolores David gemeenteraadslid
  • 0477 32 39 48
  • dolores.david@brugge.be
  • België
Steven Wittevrongel Kabinetschef Stad Brugge
  • + 32 499 36 54 92
  • steven.wittevrongel@gmail.com
  • Lindelaan 1/8
    8310 Brugge België
Sara Blomme Kabinetsmedewerker Burgemeester Brugge
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
  • + 32 479 45 01 63
  • christie.herckenrath@gmail.com
  • Emiel Vanderveldestraat 37
    8200 sint michiels België
bieke volcke stafmedewerker communicatie bond moyson
  • 0477/77-64-30
  • + 32 477 77 64 30
  • biekevolcke@gmail.com
  • diksmuidse heerweg 227
    8200 Sint-andries België
  • + 32 494 74 91 12
  • robin.vdk@gmail.com
  • 8310 Assebroek België
Tom Willems Balie- en backoffice medewerker
  • + 32 499 18 88 54
  • tom-willems@hotmail.com
  • Jeruzalemstraat 48/0202
    8000 Brugge België
  • + 32 472 92 24 84
  • sint-kruis@s-p-a.be
  • Lettenburgweg 16
    8310 St.Kruis België
Aisa Knockaert-Kaca Fractiesecretaris sp.a Brugge
  • 0477754549
  • aisa.knockaert@gmail.com
  • Landjuwelenstraat 13
    8000 Brugge België