Renaat Landuyt

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 475 70 33 79
  • renaat.landuyt@brugge.be

Annick Lambrecht

Federaal volksvertegenwoordiger
  • Rietlaan 3
    8200 Brugge België
  • 0474950209
  • annick.lambrecht@s-p-a.be

Mieke Hoste

  • Sint-Lenardstraat 27
    Dudzele België
  • + 32 404 75 77 47
  • schepen.hoste@brugge.be

Pablo Annys

  • Torhoutse Steenweg 189D
    8200 Brugge België
  • + 32 477 60 85 15
  • pablo.annys@careerfit.be

Dolores David

Schepen
  • Cornelis Everaartstraat 47
    België
  • 0477/323.948
  • schepen.david@brugge.be

Mathijs Goderis

Fractieleider, gemeenteraadslid
  • Pathoekeweg 34 68
    8000 Brugge België
  • + 32 498 12 33 88
  • mathijs.goderis@s-p-a.be

Pascal Ennaert

Gemeenteraadslid voor sp.a te Brugge
  • Houthulststraat 12
    8000 Brugge België
  • + 32 486 58 85 45
  • pascal.ennaert@scarlet.be

Neédra Soltani

Ambtenaar bij de Gewestelijke Overheidsdienst Brussel en raadslid voor Stad Brugge
  • C. Everaartstraat 32
    8000 Brugge België
  • 0473721355
  • needra.soltani@gmail.com

Jonathan Chevalier

OCMW Raadslid Brugge en bestuurder AZ Sint-Jan
  • Oostendse Steenweg 58
    Brugge België
  • 0479 96 22 80
  • jonathan.chevalier@hotmail.com

Steven Wittevrongel

Kabinetschef Stad Brugge
  • Brugge België
  • + 32 499 36 54 92
  • steven.wittevrongel@brugge.be

Aïsa Knockaert

kabinetsmedewerker
  • Berenwegel 25
    8000 Brugge België
  • + 32 477 75 45 49
  • aisa.knockaert@telenet.be

Christie Herckenrath

leerkracht
  • Emiel Vanderveldestraat 37
    8200 sint michiels België
  • + 32 479 45 01 63
  • christie.herckenrath@gmail.com

bieke volcke

stafmedewerker communicatie bond moyson
  • diksmuidse heerweg 227
    8200 Sint-andries België
  • + 32 477 77 64 30
  • biekevolcke@gmail.com

Robin Vandekeere

  • 8310 Assebroek België
  • + 32 494 74 91 12
  • robin.vdk@gmail.com

Tom Willems

Balie- en backoffice medewerker
  • Jeruzalemstraat 48/0202
    8000 Brugge België
  • + 32 499 18 88 54
  • tom-willems@hotmail.com

Johan Vandekerckhove

  • Lettenburgweg 16
    8310 St.Kruis België
  • + 32 472 92 24 84
  • sint-kruis@s-p-a.be