Karin Temmerman Volksvertegenwoordiger
  • + 32 476 23 42 98
  • karin.temmerman@stad.gent
  • Nog niet ingevuld
Joris Vandenbroucke Fractieleider voor sp.a in het Vlaams Parlement
  • 02/552-49-43
  • + 32 475 98 14 58
  • joris.vandenbroucke@vlaamsparlement.be
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
  • 0476/49-15-36
  • + 32 476 49 15 36
  • info@rudycoddens.be
  • 9031 Drongen België
Astrid De Bruycker Schepen van Gelijke Kansen, Welzijn, Participatie, Buurtwerk en Openbaar Groen
  • Nog niet ingevuld
  • astrid.debruycker@stad.gent
  • 9000 Gent België
Annelies Storms Schepen van Cultuur, Toerisme en Evenementen Stad Gent
  • 09/266-51-46
  • annelies.storms@stad.gent
  • Scheldestraat 141
    9040 Sint-Amandsberg België
Judith Perneel Kabinetschef Schepen Tapmaz Gent
  • Nog niet ingevuld
  • judith.perneel@gmail.com
  • Sint-lievenspoortstraat 17
    9000 Gent België
Lien Braeckevelt Kabinetsmedewerker Schepen Annelies Storms
  • 0486911821
  • lien.braeckevelt@gmail.com
  • Sleepstraat 194
    9000 Gent België
Laurens Teerlinck Medewerker pers en communicatie
  • 0484 68 12 59
  • laurens.teerlinck@stad.gent
  • 9000 Gent België
Claude 'Totti' Beernaert Kabinetsmedewerker communicatie sp.a Gent
  • Nog niet ingevuld
  • claude.beernaert@stad.gent
  • 9000 Gent België
Nesrin Dinc Communicatie en sociale media
  • Nog niet ingevuld
  • dincnesrin@gmail.com
  • België
Dieter Vander Steene Kabinetsmedewerker
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 9051 Sint-Denijs-Westrem België
  • Nog niet ingevuld
  • anjavangelderen@gmail.com
  • België
Didier Moray Kabinetsmedewerker sp.a schepenen Gent
  • Nog niet ingevuld
  • didier.moray@telenet.be
  • Gent (Wondelgem) België
  • Nog niet ingevuld
  • sierenstom1@gmail.com
  • Gent
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
marc cloet kabinetsmedewerker OCMW-voorzitter en Schepen Rudy Coddens
  • 09/226-19-11
  • + 32 496 52 48 23
  • marccloet@skynet.be
  • paraijdijskouter 24
    9031 gent België
neelke vernaillen kabinetsmedewerker rond armoede, gezondheid, gelijke kansen en welzijn
  • Nog niet ingevuld
  • neelke.vernaillen@gmail.com
  • Gent België
Lien Van de Velde Kabinetsmedewerker
  • Nog niet ingevuld
  • lien.vandevelde@stad.gent
  • 9000 9000 - Gent België
Jo Schelstraete administratief secretaris, bestuurslid en webmaster sp.a Gent en Gent-Oost
  • Nog niet ingevuld
  • info@joschelstraete.be
  • 9000 Gent België
Jurgen Bockstaele waarnemend schooldirecteur
  • +32497372211
  • +32497372211
  • jurgen.bockstaele@telenet.be
  • Wolterslaan 76
    9000 Gent België
Emilie Peeters OCMW-raadslid & Beleidsadviseur bij de Reproductive Health Supplies Coalition
  • Nog niet ingevuld
  • emilie.peeters@s-pa.be
  • Rozebroekstraat 85
    9040 Gent België
Fatma Pehlivan Belgisch Volksvertegenwoordiger SP.A
  • Nog niet ingevuld
  • fatma.pehlivan@s-p-a.be
  • België
Freya Van den Bossche Vlaams Volksvertegenwoordiger sp.a
  • 02/552-49-42
  • freya.vandenbossche@vlaamsparlement.be
  • Gent België
  • 0498/76-27-02
  • + 32 498 76 27 02
  • Nog niet ingevuld
  • 9000 gent België
  • 0486/05-59-72
  • + 32 486 05 59 72
  • buraknalli@hotmail.com
  • Frederik Burvenichstraat 135
    9050 Gent België
Lieve Krobea Juriste
  • Nog niet ingevuld
  • lieve.krobea@gmail.com
  • Gent België
Marc Soubry Parlementair medewerker Hans Bonte
  • + 32 485 85 09 48
  • marcsoubry@hotmail.com
  • Coupure Links 665
    9000 Gent België
Bruno Matthys Provincieraadslid Oost-Vlaanderen / fractieleider
  • + 32 486 91 30 02
  • info@brunomatthys.be
  • Sint-Denijslaan 76
    Gent België
  • 09/225-85-39
  • + 32 475 43 22 30
  • info@pascalverbeke.be
  • Drongenhof 41
    9000 GENT België
  • 09/231-97-77
  • Nog niet ingevuld
  • Molenwalstraat 94
    Mariakerke België
  • 09/266-54-91
  • + 32 495 57 78 10
  • anne.schiettekatte@stad.gent
  • België
Martine De Regge Schepen van Personeel, Facility Management en Administratieve Vereenvoudiging Stad Gent
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 9000 Gent
Wim Van Damme Adjunct provinciaal secretaris sp.a Oost-Vlaanderen
  • + 32 498 26 62 13
  • speldnet@me.com
  • Frans Uyttenhovestraat 39
    9040 Gent België
Sven Taeldeman schepen van Stadsontwikkeling, Ruimtelijke Planning en Wonen stad Gent
  • /
  • 0496 59 76 27
  • sven.taeldeman@stad.gent
  • Jos Verdegemstraat 121
    9040 Sint-Amandsberg België