Karin Temmerman Volksvertegenwoordiger
  • + 32 476 23 42 98
  • karin.temmerman@stad.gent
  • Nog niet ingevuld
Joris Vandenbroucke Fractieleider voor sp.a in het Vlaams Parlement
  • 02/552-49-43
  • + 32 475 98 14 58
  • joris.vandenbroucke@vlaamsparlement.be
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
Jo Schelstraete gewestelijk secretaris overheidsdiensten ACOD
  • + 32 475 53 06 86
  • info@joschelstraete.be
  • Haverstraat 15
    9000 Gent België
  • 0476/49-15-36
  • + 32 476 49 15 36
  • info@rudycoddens.be
  • 9031 Drongen België
Annelies Storms Schepen van Cultuur, Toerisme en Evenementen Stad Gent
  • 09/266-51-46
  • annelies.storms@stad.gent
  • Scheldestraat 141
    9040 Sint-Amandsberg België
Resul Tapmaz schepen van welzijn, gelijke kansen, gezondheid en sport
  • 09/266-51-26
  • resul.tapmaz@gmail.com
  • botermarkt 1
    9000 Gent België
Emilie Peeters OCMW-raadslid & Beleidsadviseur bij de Reproductive Health Supplies Coalition
  • Nog niet ingevuld
  • emilie.peeters@s-pa.be
  • Rozebroekstraat 85
    9040 Gent België
Fatma Pehlivan Belgisch Volksvertegenwoordiger SP.A
  • Nog niet ingevuld
  • fatma.pehlivan@s-p-a.be
  • België
Freya Van den Bossche Vlaams Volksvertegenwoordiger sp.a
  • 02/552-49-42
  • freya.vandenbossche@vlaamsparlement.be
  • Gent België
Jeroen De Leenheer kabinetsmedewerker Rudy Coddens
  • 0498/76-27-02
  • + 32 498 76 27 02
  • Nog niet ingevuld
  • voskenslaan 269/202
    9000 gent België
  • 0486/05-59-72
  • + 32 486 05 59 72
  • buraknalli@hotmail.com
  • Frederik Burvenichstraat 135
    9050 Gent België
Lieve Krobea Juriste
  • Nog niet ingevuld
  • lieve.krobea@gmail.com
  • Gent België
Marc Soubry Kabinetsmedewerker Annelies Storms
  • + 32 485 85 09 48
  • marcsoubry@hotmail.com
  • Coupure Links 665
    9000 Gent België
Astrid De Bruycker Stafmedewerker armoede bij Dēmos
  • Nog niet ingevuld
  • astrid.debruycker@stad.gent
  • 9000 Gent België
Bruno Matthys Gemeenteraadslid Sp.a-Gent
  • + 32 486 91 30 02
  • info@brunomatthys.be
  • Sint-Denijslaan 76
    Gent België
  • 09/225-85-39
  • + 32 475 43 22 30
  • info@pascalverbeke.be
  • Drongenhof 41
    9000 GENT België
  • 09/231-97-77
  • Nog niet ingevuld
  • Molenwalstraat 94
    Mariakerke België
  • 09/266-54-91
  • + 32 495 57 78 10
  • anne.schiettekatte@stad.gent
  • België
Martine De Regge Schepen van Personeel, Facility Management en Administratieve Vereenvoudiging Stad Gent
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 9000 Gent
Daan Vander Steene kabinetschef burgemeester Daniel Termont - stad Gent
  • 0485/57-22-41
  • + 32 485 57 22 41
  • daanvast@gmail.com
  • Helsinkistraat 13
    9000 Gent België
Patrick De Smedt fractiesecretaris sp.a Gent
  • + 32 475 84 74 12
  • patrick.de.smedt@telenet.be
  • Bert Van Hoorickstraat 12
    Aalst België
Wim Van Damme Adjunct provinciaal secretaris sp.a Oost-Vlaanderen
  • + 32 498 26 62 13
  • speldnet@me.com
  • Frans Uyttenhovestraat 39
    9040 Gent België
Jurgen Bockstaele waarnemend schooldirecteur
  • +32497372211
  • +32497372211
  • jurgen.bockstaele@telenet.be
  • Wolterslaan 76
    9000 Gent België