Karin Temmerman

Lid parlement
  • + 32 476 23 42 98
  • karin.temmerman@stad.gent

Joris Vandenbroucke

Vlaams volksvertegenwoordiger
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
  • + 32 475 98 14 58
  • joris.vandenbroucke@vlaamsparlement.be

Jo Schelstraete

Voorzitter ACOD Oost-Vlaanderen
  • Haverstraat 15
    9000 Gent België
  • + 32 475 53 06 86
  • info@joschelstraete.be

Rudy Coddens

Schepen stad Gent
  • 9031 Drongen België
  • + 32 476 49 15 36
  • info@rudycoddens.be

Annelies Storms

Schepen van Cultuur, Toerisme en Evenementen Stad
  • Scheldestraat 141
    9040 Sint-Amandsberg België
  • 09/266-51-46
  • annelies.storms@stad.gent

Resul Tapmaz

  • botermarkt 1
    9000 Gent België
  • 09/266-51-26
  • resul.tapmaz@gmail.com

Emilie Peeters

  • Rozebroekstraat 85
    9040 Gent België
  • emilie.peeters@s-pa.be

Fatma Pehlivan

Federaal volksvertegenwoordiger
  • België
  • fatma.pehlivan@s-p-a.be

Freya Van den Bossche

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Gent België
  • 02/552-49-42
  • freya.vandenbossche@vlaamsparlement.be

Jeroen De Leenheer

kabinetsmedewerker Rudy Coddens
  • voskenslaan 269/202
    9000 gent België
  • + 32 498 76 27 02

Burak Nalli

  • Karel Van Hulthemstraat 116D
    9000 Gent België
  • + 32 486 05 59 72
  • buraknalli@hotmail.com

Lieve Krobea

Juriste
  • Gent België
  • lieve.krobea@gmail.com

Marc Soubry

Kabinetsmedewerker Annelies Storms
  • Coupure Links 665
    9000 Gent België
  • + 32 485 85 09 48
  • marcsoubry@hotmail.com

Astrid De Bruycker

Stafmedewerker armoede bij Dēmos
  • 9000 Gent België
  • astrid.debruycker@stad.gent

Bruno Matthys

  • Sint-Denijslaan 76
    Gent België
  • + 32 486 91 30 02
  • info@brunomatthys.be

Pascal Verbeke

  • Drongenhof 41
    9000 GENT België
  • + 32 475 43 22 30
  • info@pascalverbeke.be

Geert dutré

  • Molenwalstraat 94
    Mariakerke België
  • 09/231-97-77

Anne Schiettekatte

Bediende
  • België
  • + 32 495 57 78 10
  • anne.schiettekatte@stad.gent

Martine De Regge

  • 9000 Gent

Daan Vander Steene

kabinetschef burgemeester Daniel Termont - stad Gent
  • Helsinkistraat 13
    9000 Gent België
  • + 32 485 57 22 41
  • daanvast@gmail.com

Patrick De Smedt

  • Bert Van Hoorickstraat 12
    Aalst België
  • + 32 475 84 74 12
  • patrick.de.smedt@telenet.be

Wim Van Damme

  • Frans Uyttenhovestraat 39
    9040 Gent België
  • + 32 498 26 62 13
  • speldnet@me.com

Jurgen Bockstaele

waarnemend schooldirecteur
  • Wolterslaan 76/76
    9000 Gent België
  • +32497372211
  • jurgen.bockstaele@telenet.be