Patrick Lansens burgemeester
  • 051/58-33-89
  • patrick.lansens@skynet.be
  • Keyzersmote 6
    8680 Koekelare België
Dirk ampoorter 1ste schepen, commercieel consulent Bond Moyson
  • 051581629
  • 0496519144
  • dirk_ampoorter@hotmail.com
  • vlaanderenstraat 30
    8680 Koekelare België
Dirk Allemeersch Bediende
  • + 32 476 86 68 11
  • dirk.allemeersch3@telenet.be
  • Bisschophoekstraat 13
    8680 Koekelare België
Jessy Salenbien Schepen milieu- en afvalbeleid – energiebeleid – cultuur – bibliotheek – erfgoedbeleid – toerisme – onderwijs – gelijke kansen en toegankelijkheid – informatiebeleid en informatisering
  • + 32 478 32 45 25
  • salenbien.jessy@telenet.be
  • Beloftestraat 36
    8680 Koekelare België
Stijn Ramboer schepen
  • + 32 485 63 92 65
  • dhr.stijn.ramboer@gmail.com
  • Koekelare België
carole himpens Schepen
  • 051 54 51 74
  • 0475 37 94 51
  • carolehimpens@live.be
  • Noordstraat 38
    8680 Bovekerke België
  • 051/78-08-77
  • + 32 476 98 11 44
  • Nog niet ingevuld
  • BELOFTESTRAAT 34
    8680 KOEKELARE België
Dirck Devreker Fractieleider sp.a Koekelare
  • +32486218713
  • dirck.devreker@skynet.be
  • Dorpstraat 57/12
    8680 Koekelare België
  • 051 434955
  • 0496 703149
  • dubois.henri@telenet.be
  • st omaarsstraat 11
    8680 koekelare België
  • Nog niet ingevuld
  • els.cuvie@hotmail.be
  • Ciderstraat 2
    8680 Koekelare België
  • + 32 479 82 40 97
  • heidi.meulemeester1@gmail.com
  • Bisschophoekstraat 14
    8680 Koekelare België
Roger Meersseman Gepensioneerde
  • + 32 496 07 85 63
  • rogermeersseman@hotmail.com
  • Oostmeetstraat 161
    Koekelare België
Fernand Schaessens gepensioneerd
  • 051/58-89-60
  • + 32 476 51 31 72
  • fernand.schaessens@skynet.be
  • Moerestraat 11/9
    8680 Koekelare België
Peter Galle operator
  • 059/274239
  • 0495/235603
  • peter.galle1@telenet.be
  • Moerestraat 259
    8680 Koekelare België
Jochen Ampoorter arbeider CNH Zedelgem
  • 051438361
  • 0498534055
  • jochen_ampoorter@hotmail.com
  • lindelaan 19
    8680 Koekelare België
Natasja Sioen Gespecialiseerde bachelor verpleegkundige in de uro-oncologie
  • Nog niet ingevuld
  • natasja.sioen@hotmail.com
  • Werkenstraat 43
    8680 Bovekerke België
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 8680 Koekelare België
John Eeckloo Maatschappelijk assistent
  • 0477369058
  • johneeckloo@hotmail.com
  • Sterrestraat 8
    8680 Koekelare België
Tania De Vlaminck Administratief bediende
  • 0474/41.31.20
  • tania.de.vlaminck@telenet.be
  • Korkentapstraat 6
    8680 Zande België
Twiggy Sys Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Laura Cools Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Tine Staelens Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Anne-Marie Spriet OCMW-raadslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Danny Gotelaere Gemeenteraadslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Urbain Scharmin Gemeenteraadslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België