Axel Weydts

  • Vlasbloemstraat 49
    8500 Kortrijk België
  • + 32 479 29 93 40
  • axel.weydts@me.com

Tine Soens

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Izegemsestraat 98
    8501 Heule België
  • + 32 488 10 78 93
  • tine.soens@vlaamsparlement.be

Tomas Bulcaen

Kabinetsadviseur
  • Dokter Snellaertstraat 22
    Kortrijk België
  • + 32 484 86 03 94

Mario Craeynest

kabinetsmedewerker
  • Tientjesstraat 20/20
    8501 Bissegem België
  • + 32 497 53 48 77
  • mario.craeynest@gmail.com

Maxim Veys

  • Kapelstraat 4
    8500 Kortrijk België
  • + 32 477 71 80 96
  • maxim.veys@gmail.com

Billy Buyse

Parlementair medewerker in het Vlaams Parlement
  • Kasteelstraat 32/0011
    8500 Kortrijk België
  • + 32 496 47 44 87
  • billy.buyse@s-p-a.be

Carl Desmedt

Leerkracht bouw
  • 8500 KORTRIJK België
  • carldesmedt@hotmail.com

Emile Declercq

Kabinetsadviseur sp.a-schepenen Kortrijk
  • 8501 Heule België

Luc Bouquet

Freelance technical writer
  • Kasteelstraat 32/0031
    8500 Kortrijk België
  • + 32 497 52 89 90
  • luc@lucbouquet.net