Axel Weydts Schepen
  • + 32 479 29 93 40
  • axel.weydts@me.com
  • Vlasbloemstraat 49
    8500 Kortrijk België
Tine Soens Vlaams Parlementslid
  • 02/552 49 36
  • + 32 488 10 78 93
  • tine.soens@vlaamsparlement.be
  • Izegemsestraat 98
    8501 Heule België
Tomas Bulcaen Kabinetsmedewerker stad Kortrijk
  • + 32 486 86 03 94
  • Nog niet ingevuld
  • Dokter Snellaertstraat 22
    8500 Kortrijk België
Mario Craeynest kabinetsmedewerker
  • + 32 497 53 48 77
  • mario.craeynest@gmail.com
  • Tientjesstraat 20/20
    8501 Bissegem België
Maxim Veys Voorzitter SHM Wonen Regio Kortrijk
  • + 32 477 71 80 96
  • maxim.veys@gmail.com
  • Kapelstraat 4
    8500 Kortrijk België
Carl Desmedt Leerkracht bouw
  • Nog niet ingevuld
  • carldesmedt@hotmail.com
  • 8500 KORTRIJK België
Luc Bouquet Freelance technical writer
  • + 32 497 52 89 90
  • luc@lucbouquet.net
  • Kasteelstraat 32/0031
    8500 Kortrijk België
Sam Weydts R&D Ingenieur
  • 0485 82 16 42
  • sam.weydts@gmail.com
  • Theodoor Sevenslaan 98/33
    8500 Kortrijk België
Billy Buyse Parlementair medewerker in het Vlaams Parlement
  • 0496/47-44-87
  • + 32 496 47 44 87
  • billy.buyse@s-p-a.be
  • 8500 Kortrijk België
Emile Declercq Kabinetsadviseur sp.a-schepenen Kortrijk
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 8501 Heule België
Philippe De Coene OCMW-Voorzitter en schepen
  • 0477 45 32 32
  • philippe.decoene@kortrijk.be
  • Veldstraat 128
    8500 Kortrijk België
Bert Herrewyn Schepen van klimaat en jeugd
  • 0496 25 81 54
  • bert.herrewyn@kortrijk.be
  • Gullegemsestraat 64
    8501 Heule België