• +32498271565
  • hendrik.delagrange@gmail.com
  • 3000 Leuven België
Hannes De Geest Kandidaat Europees parlement (2de opvolger)
  • + 32 491 62 42 06
  • hannesdegeest@gmail.com
  • Wijnbergenstraat 66
    3010 Leuven België
Mohamed Ridouani Schepen stad Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • info@ridouani.be
  • Nog niet ingevuld
Denise Vandevoort schepen van cultuur, deeltijds kunstonderwijs,diversiteit, gelijke kansen en NoordZuid
  • Nog niet ingevuld
  • denise.vandevoort@leuven.be
  • Ijzerenpoortstraat 21
    Leuven
Bieke Verlinden Schepen van sociale zaken, werk en studentenzaken
  • 016/27-22-03
  • bieke.verlinden@leuven.be
  • Professor Van Overstraetenplein 1
    3000 Leuven België
Lalynn Wadera Schepen stad Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
  • 016/27.22.11
  • Nog niet ingevuld
  • Goede Haardlaan 10
    3001 Leuven België
Lothe Ramakers Coördinator/Adviseur Expertisecel Wetenschapscommunicatie (Associatie) KU Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • lothe.ramakers@leuven.be
  • 3000 Leuven België
Dorien Meulenijzer Adviseur toegankelijkheid, OCMW-raadslid Leuven
  • + 32 473 65 79 45
  • dorien.meulenijzer@gmail.com
  • Sint-Maartensdal 7/302
    3000 Leuven België
Mich De Winter voorzitter sp.a Vlaams-Brabant
  • + 32 495 72 91 01
  • mich.dewinter@gmail.com
  • Oud-Heverleestraat 38
    3001 Leuven België
Bruno Tobback Vlaams volksvertegenwoordiger
  • 016/22-41-15
  • bruno.tobback@vlaamsparlement.be
  • Mechelsestraat 70
    3000 LEUVEN België
Bert Cornillie professor KU Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 3010 Kessel-Lo België
Mieke Vandermotte Gepensioneerd. Bestuurslid M-Museum Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • mieke.vandermotte@gmail.com
  • Willem Coosemansstraat 112
    Leuven België
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
  • Nog niet ingevuld
  • christophestockman@gmail.com
  • Louis Woutersstraat 7
    3012 Leuven België
  • 02/552-02-52
  • + 32 485 19 52 76
  • pvandenbroucke@gmail.com
  • francois demarsinstraat 23/A
    3012 Leuven België
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • Leuven België
Pierre Neefs S-Plus Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 3001 Heverlee België
Chris Bex Medewerker VO
  • 016 44 46 24
  • 0472 83 42 70
  • bexchris@hotmail.com
  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
Annemie Van Uytven OCMW-raadslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Koen Dorleman Leraar
  • Nog niet ingevuld
  • koen.dorleman@gmail.com
  • België
  • Nog niet ingevuld
  • dirk.robbeets@leuven.be
  • Kessel-Lo
  • Nog niet ingevuld
  • daisy.kaerts@skynet.be
  • Désiré Mellaertsstraat 108
    3010 Kessel-Lo België
  • 016/44-91-84
  • + 32 478 23 69 37
  • diane.saelens@hotmail.com
  • Hoogveldweg 9
    Wilsele België
Patrick Sys bpost
  • 01/625 38 43
  • + 32 404 96 13 50
  • patrick.sys@skynet.be
  • E.Solvaystraat 59
    3010 Kessel-lo België
  • 016/22-44-91
  • + 32 494 33 54 00
  • Nog niet ingevuld
  • Constantin Meunierstraat 4
    Leuven België
Myriam Fannes Oud-schepen stad Leuven
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 3012 Wilsele België
William Trappeniers ICT-coördinator
  • + 32 496 71 01 92
  • wiltrap@s-p-a-leuven.be
  • IJzerenmolenstraat 58
    Heverlee België
dirk witters bediende
  • + 32 74 50 19 48
  • dwitters@telenet.be
  • Broekstraat 119/0001
    Leuven België
Gunther Blauwens Nationaal secretaris ACOD SPOOR
  • + 32 404 79 86 17
  • gunther@guntherblauwens.be
  • Brusselsestraat 278/0001
    Leuven België
Steven Janssen Algemeen directeur
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • Kessel-Lo België
Steven Meynckens Support bevolking/ verzekerbaarheid bij het Nationaal Verbond van Socialistische Mutualiteiten
  • Nog niet ingevuld
  • steven.meynckens@gmail.com
  • 3010 Kessel-lo België