• + 32 477 35 07 32
  • Nog niet ingevuld
  • Veerstraat 25/3
    Rumst België
  • + 32 479 64 83 29
  • Nog niet ingevuld
  • 2840 Rumst België
  • + 32 473 75 67 84
  • christine.jacobs6@telenet.be
  • Ph. De Pillecynlaan 7/3
    Reet België
Christoph Marckx Technical Software Engineer
  • 0472258387
  • 0472258387
  • christoph.marckx@gmail.com
  • Doelhaagstraat 60
    2840 Rumst België
Bart Peeters Bediende
  • + 32 494 19 12 28
  • bats@telenet.be
  • Korte Vissersstraat 3/1
    2840 Rumst België
Mathilange Goossens zorgkundige
  • 03/888-43-50
  • + 32 404 77 78 18
  • mathilange.goossens@telenet.be
  • Karl Marxstraat 16
    Terhagen België
Erik Maes Federaal Propagandist BTB-ABVV
  • 03/288-83-13
  • + 32 483 46 28 06
  • erik.maes@me.com
  • 's Herenbaan 6
    2840 Reet België
Diemer Van Dijck Verpleegkundige
  • + 32 493 25 94 33
  • diemer.van.dijck@gmail.com
  • Tuinwijklaan 49
    2840 Terhagen België
  • 015/31-61-32
  • + 32 404 79 27 47
  • Nog niet ingevuld
  • Herderstraat 3
    Rumst België
Ilse Janssens Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Patrick Verlinden Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 2840 Terhagen België
Nancy Jonsen Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 2840 Terhagen België
Rudy Corremans Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 2840 Terhagen België
Etienne Wils Bestuurslid
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • 2840 Rumst België
John Crombez Voorzitter sp.a
  • 02/552-02-00
  • info@s-p-a.be
  • Oostende
Stephanie Van Houtven Districtsburgemeester Borgerhout en nationaal ondervoorzitter sp.a
  • + 32 473 54 21 19
  • stephanie.vanhoutven@s-p-a.be
  • Borgerhout
Joris Vandenbroucke Fractieleider voor sp.a in het Vlaams Parlement
  • 02/552-49-43
  • + 32 475 98 14 58
  • joris.vandenbroucke@vlaamsparlement.be
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
Meryame Kitir Fractieleider federaal parlement
  • 0488/148.633
  • meryame@kitir.be
  • Natieplein 2
    1000 Brussel België