Tom Meeuws

  • Everaertsstraat 110
    2060 Antwerpen België
  • + 32 479 28 99 37

Annemie Verbeiren

ondervoorzitter
  • 2140 Borgerhout België

Karim Bachar

ondervoorzitter
  • 2100 Deurne België

Johan Peeters

Leerkracht
  • Legerstraat 233
    2610 Wilrijk België
  • + 32 474 55 70 62

Toon Wassenberg

Bio-ingenieur / duurzaamheidsexpert /zelfstandige
  • 2100 Deurne België

Koen Van Roey

voorzitter sp.a Borgerhout
  • 2140 Borgerhout België

Hans Bergmans

voorzitter sp.a Deurne
  • 2100 Deurne België

Tatjana Scheck

  • Dendermondestraat 6
    Antwerpen België
  • + 32 496 87 16 23

Piet Van Espen

voorzitter sp.a Ekeren
  • 2060 Antwerpen België

Dirk Wiesé

voorzitter sp.a Hoboken
  • 2660 Hoboken België

Dominique Kums

  • Van Praetlei 21
    2170 Merksem België
  • + 32 476 93 47 30

Marcel Bartholomeeussen

voorzitter sp.a Polder
  • 2040 Berendrecht-Zandvliet-Lillo België

Walter De Keyzer

  • 2610 Wilrijk- Antwerpen België
  • + 32 486 72 89 82

Ronny De Bie

Bediende
  • Kortemarkstraat 40
    2600 Berchem België
  • + 32 495 23 52 76

Kim Verwimp

parlementair medewerkster David Geerts
  • + 32 404 94 70 77

Jim Geudens

secretaris sp.a Deurne
  • 2100 Deurne België

Greg Verhoeven

secretaris sp.a district Antwerpen
  • 2060 Antwerpen België

John Verheyen

secretaris sp.a Ekeren
  • 2180 Ekeren België

Viviane Wittock

secretaris sp.a Wilrijk
  • 2610 Wilrijk België

Axel Van Branteghem

secretaris sp.a Hoboken
  • 2660 Hoboken België

Kathleen Van Brempt

Lid Europees parlement
  • Ommeganckstraat 47-49
    2018 Antwerpen België
  • 02/284-74-47

Yasmine Kherbache

Vlaams parlementslid
  • Antwerpen
  • 02/552 49 30

Güler Turan

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Wilrijk
  • 02/552 49 07

Monica De Coninck

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Leuvenseweg 21
    Brussel
  • 02/549 88 71

Robert Voorhamme

gemeenteraadslid
  • 2018 Antwerpen België

Maya Detiège

Lid parlement
  • 02/549 22 37

Fauzaya Talhaoui

  • België

Fatma Akbas

  • Merksem België

Greet van Gool

  • Nieuwdreef 127/28
    2170 Merksem België

Vera Drozdik

gemeenteraadslid
  • 2000 Antwerpen België

Stephanie Van Houtven

Ondervoorzitter sp.a
  • Borgerhout
  • + 32 473 54 21 19

Gilbert Verstraelen

districtsschepen Merksem
  • 2170 Merksem België

Tom De Boeck

districtsschepen Hoboken
  • 2660 Hoboken België

Nathalie Aertssen

districtsschepen Berendrecht-Zandvliet-Lillo
  • 2040 Berendrecht-Zandvliet-Lillo België

Aotman El Gazuani

districtsraadslid Borgerhout
  • 2140 Borgerhout België

Jan Van Hout

districtsraadslid Borgerhout
  • 2140 Borgerhout België

Ria Vermeulen

districtsraadslid Berchem
  • 2600 Berchem België

Lydia Gorrebeeck

districtsraadslid Berchem
  • 2600 Berchem België

Erkan Öztürk

districtsraadslid Berchem
  • 2600 Berchem België

Frank Geudens

  • België

Wendy van Dorst

OCMW-raadslid
  • 2100 Deurne België

Joppe Van Meervelde

districtsraadslid Deurne
  • 2100 Deurne België

Chris Anseeuw

sp.a-fractieleider districtsraad Antwerpen
  • Lange Van Ruusbroecstraat 112
    Antwerpen België
  • + 32 475 41 14 43

Theo Beck

Fotograaf
  • Atletenstraat 33/-
    2020 Antwerpen3 België
  • + 32 486 56 46 66

Paula De Brie

districtsraadslid Antwerpen
  • 2060 Antwerpen België

Anton Geerts

coach
  • De Braekeleerstraat 39
    2018 Antwerpen België
  • + 32 472 84 67 60

Jan Kruyniers

districtsraadslid Antwerpen
  • 2030 Antwerpen België

Sener Ugurlu

districtsraadslid Antwerpen
  • 2000 Antwerpen België

Ronny Kruyniers

districtsraadslid Ekeren
  • 2180 Ekeren België

Elke Van Espen

Parlementair medewerker Monica De Coninck
  • Weerstandersstraat 73/0201
    2180 Ekeren België
  • + 32 474 25 26 73

Hendrik Henkens

districtsraadslid Ekeren
  • 2180 Ekeren België

Azeddine Hayani

districtsraadslid Hoboken
  • 2660 Hoboken België

Mostafa Nassali

districtsraadslid Merksem
  • 2170 Merksem België

Richard Amoako

districtsraadslid Merksem
  • 2170 Merksem België

Zander Vliegen

OCMW-raadslid
  • 2040 Berendrecht-Zandvliet-Lillo België

Roger Dons

districtsraadslid Berendrecht-Zandvlie-Lillo
  • 2040 Berendrecht-Zandvliet-Lillo België

Karel Hendrickx

districtsraadslid Berendrecht-Zandvliet-Lillo
  • 2040 Berendrecht-Zandvliet-Lillo België

Martine Depauw

districtsraadslid Wilrijk
  • 2610 Wilrijk België

Hicham El Mzairh

districtsraadslid Wilrijk
  • 2610 Wilrijk België

Annie Bwatu

provincieraadslid
  • 2610 Wilrijk België