Om de fietsveiligheid te bevorderen in onze gemeente, hebben we eind juni 13 nieuwe fietsstraten geopend. Hiermee krijgen fietsers in deze straten voorrang en mag je als autobestuurder max. 30km/u rijden.

Waar vind je de fietsstraten terug?

Albertstraat - Vossevelden - Bosveld - Patersweg - Schrans (tussen Wolvenstraat en Schranshoeve, in het andere deel ligt een afgescheiden dubbelrichtingsfietspad) - Vinkenhofstraat - Erfstraat (tussen Bosstraat en Boterhoek) -Boterhoek -Lemenhoekstraat -Spie - Hoogstraat -Kegelslei - Oudestraat

Waren al fietsstraat: Rozenlaan & IJzerensteinlei

Nieuwe verkeersdrempel Dreefvelden

Daarnaast wordt op dit moment ook een nieuwe verkeersdrempel aangelegd aan Dreefvelden. Dit is het sluitstuk van een nieuwe fietsverbinding tussen de Dr. Laenenstraat en de sporthal Heiveld. Hiermee stellen we de veiligheid van onze schoolgaande jeugd voorop.