Ook dit jaar trekt Essen heel wat middelen uit om onze gemeente in de bloemetjes te zetten.

Naast de voorjaarsbeplanting met bloembollen en éénjarigen in perken en plantsoenen, zullen ook een aantal bloemenschalen en –torens en grote plantenschalen verschillende straten en pleinen verfraaien.  Ook aan de gemeentelijke gebouwen en brugrelingen komen weer mooi opgeplante bloembakken.

Van 15 mei tot en met 15 oktober zullen daarenboven ook nu weer weelderig bloeiende bloemenmanden aan de verlichtingspalen de verschillende centrumstraten sieren.

“Sinds 2015 pronkt er aan het Spijker een mooi opgesmukte bloemenkar. Omdat het plantsoen op het Spijker aan de zijde van de Kapelstraat in slechte staat was, werd het vorig jaar verwijderd. Dit voorjaar creëren de medewerkers van de gemeentelijke groendienst er terug een mooi visitekaartje voor onze gemeente”, zegt Helmut Jaspers, schepen van leefmilieu en groenbeleid.

“Essen is dus klaar om de lentezon te verwelkomen !”