Op het sportcentrum, ter hoogte van het voormalige skatepark, bouwt de gemeente nieuwe jeugdlokalen. Door de bouw van de nieuwe kinderopvang/school op de site van Don Bosco zou de jeugd immers veel buitenruimte verliezen. Ook de binnenruimte op die locatie was, met de vele trappen, niet ideaal. Daarom drong onze jeugdschepen Enigo Vandendriessche aan op nieuwe jeugdlokalen. Ondertussen vorderen de werken goed: De montage van het gebouw is klaar, de technische leidingen worden gelegd. Alle nieuwe lokalen zijn op het gelijkvloers. Wat de veiligheid en toegankelijkheid voor onze jeugdverenigingen alleen maar ten goede komt. Op zaterdag 15 september wordt de nieuwe stek voor Chiro Jefri, Scouts en Speelplein Jadadde officieel geopend tijdens een feestelijke editie van Brielstroate. De werking van Jadadde gaat deze zomer, in avant première, al door op de nieuwe locatie!