Deze negende editie van de (buiten)speeldag is in Herentals niet onopgemerkt voorbij gegaan en we wilden absoluut vandaag tonen dat buiten spelen en spelen in 't algemeen in Herentals moet kunnen, weliswaar in een aangepaste vorm omwille van de weersomstandigheden.

 Onze jeugd- en sportdienst en onze vrijwilligers-animatoren hebben zich weer van hun beste kant laten zien om onze kinderen een leuke spelnamiddag te bezorgen. Ze hebben ook in de mate van het mogelijke gezorgd voor 'beschutte' of binnenlocaties op of in de buurt van het speelterrein zodat de kinderen verder ongedwongen konden spelen.

Weliswaar met minder kinderen (een 200tal) dan op zonnige buitenspeeldag zoals vorig jaar, maar zij die er waren hebben er van genoten en hun speelbehoeften grandioos kunnen vervullen. Als ouder van een deelnemend kind kan ik dit ook persoonlijk getuigen. De foto's op de facebookpagina van onze jeugddienst spreken ook boekdelen.

 Volgend jaar zijn we er weer bij, voor de jubileumeditie (10 jaar buitenspeeldag)!

 Een tevreden schepen van Jeugd,

En dankbaar t.o.v. van iedereen die meegewerkt heeft aan deze buitengewone (het weer) buitenspeeldag.