Dat Glabbeek leeft is duidelijk zichtbaar. In het Hageland wordt Glabbeek meer en meer een aantrekkingspool voor nieuwe commerciële activiteiten, zegt Schepen van Middenstand Johnny Reweghs (sp.a).

         Commerciële ruimte                      vormt nieuwe                                 toegangspoort                       tot                                                     Glabbeek

Aan de Tiensesteenweg, ter hoogte van de sporthal, komt een nieuwe commerciële ruimte van 450m². Na het commercieel winkelcentrum "spar site" is dit het tweede grote middenstand initiatief dat gerealiseerd wordt. Het gebouw biedt plaats aan een commerciële ruimte voor een onderneming met een 10-tal werknemers. Boven de commerciële ruimte komen zes appartementen.


Johnny Reweghs (sp.a), ik ben erg tevreden met dit project. We hebben deze locatie gekozen voor inplanting van dit mooie complex dat qua visie en beeldvorming aan de Tiensesteenweg een nieuwe toeganspoort tot Glabbeek zal vormen. In tijden van mindere ondernemingszin en grotere leegstand, ben ik blij dat bedrijven zich willen komen vestigen in onze gemeente en voor werkgelegenheid zorgen.

Schepen van Middenstand Johnny Reweghs (sp.a), de KMO-zone Craenenbroekstraat is het volgende project waar onze gemeente aan werkt.