Een interactief debat, met als thema “de stad van de toekomst”, waar er ruimte is voor zowel conceptueel denken als voor lokaal verankerde concrete voorbeelden.
Drie sprekers gaan aan de slag met enkele stelling en voeren elk een TEDTalk van 10 minuten.
Sprekers:
Tine Hens, historica, freelance journaliste voor Knack, columniste voor MO* en auteur van Het klein verzet
Prof. dr. Eric Corijn, cultuurfilosoof en sociaal wetenschapper, hoogleraar stadsstudies VUB
John Vandaele, journalist en schrijver, voorzitter van Buren van de Abdij, van de energiecoöperatie EnerGent en De Gentse Lente
Moderator:
Greet Riebbels
Na het debat is er de fuif van de 5 Ateliers. Hier kunnen we napraten over het debat, maar vooral dansen in ‘de stad van de toekomst’.
Programma:
19.30u start debat deel 1
20.30u pauze
20.50u start debat deel 2
21.40u einde debat
22.30u fuif
Tickets & info:
Het debat is gratis, voor de fuif betaal je €5. Kaarten te verkrijgen via de leden van de 5 Ateliers of bestel ze via deze link. Voor meer informatie, check de website: www.devijfateliers.gent of mail naar: devijfateliers@gmail.com
Deze discussie werd gesloten.