Een niet werkend digitaal infobord op de grote markt, geeft onze gemeente geen mooie uitstraling.

Het oogt knoeierig,nalatig, en erg onprofessioneel. Schepen Van Hoeck moet het probleem van het huidig digitaal infobord dringend aanpakken.

Anderzijds pleit Abdel er al geruime tijd voor om meerdere gemeentelijke digitale infoborden op ons grondgebied te plaatsen, gespreid over de Boomse wijken. Onze bewoners hebben het recht goed geïnformeerd te worden door en over onze gemeente.

Raadslid El-Hajoutti vindt het niet kunnen dat het in Boom -toch een belangrijke centrumgemeente tussen Antwerpen en Brussel- niet mogelijk zou zijn om een digitaal gemeentelijk infobord naar behoren te laten functioneren of meerdere digitale infoborden op ons grondgebied te plaatsen.

We leven in een digitaal tijdperk, waar communicatie heel belangrijk is. “Goede en duidelijke communicatie via verschillende kanalen verbindt de mensen”, aldus Abdel El-hajoutti (Booméén, Gemeenteraadslid).

 

Tijdens de "Tapas" kwam vanuit de bewoners de vraag naar meer en duidelijke informatie. De schepen heeft dus dringend werk.