Na het succes van het eerste Grote Referendum in 2012, gaat SAMEN ANDERS terug op stap. “Met het 2de Grote Referendum willen we mensen opnieuw de kans geven om hun mening en ideeën te geven over en voor onze gemeente”, zegt Tom Ongena. “Sinds eind april gaat we elke week op stap in een andere wijk. Tegen begin juli willen we 6.000 gezinnen bezocht hebben.” In 2012 namen meer dan 530 gezinnen deel. Ook nu weer merken we dat ons initiatief fel gesmaakt wordt. We krijgen heel wat positieve reacties. Mensen geven ook zelf veel concrete voorstellen om onze gemeente nog beter te maken.

Als je nog niet hebt deelgenomen, kan je dat nog steeds doen. De komende weken gaan we nog op stap in enkele wijken. Wie niet kan wachten of ons gemist heeft in de voorbije weken, kan ook online deelnemen. Je vindt het referendum op onze website: www.samenanders.be. “Wij vinden inspraak en persoonlijk contact zeer belangrijk. Met dit 2de Grote Referendum geven we u de kans om mee te schrijven aan ons verkiezingsprogramma en – hopelijk – het beleid in de komende jaren. Maak zeker gebruik van deze kans. Uw mening telt.”