Om ervoor te zorgen dat onze Herentalse jongeren zorgeloos en veilig het nieuwe jaar kunnen inzetten, legt de stad een feestbus in op oudejaarsnacht tussen Herentals , Noorderwijk en Morkhoven. Deze bus huurt de stad van De Lijn. Er wordt in samenspraak gezocht naar een optimale route om de feestvierders veilig de ganse nacht te vervoeren. Jelte Lambaerts organiseert al enkele jaren Replay, Club Unit en NDW Alive, en krijgt elke keer veel medewerking van de stad. Op oudjaar runt hij in Noorderwijk de’ Kiss me on NYE’-fuif. In het Hof is er de ‘Open-up party’ van de Herentalse basketbalclub. “ Ik ben heel blij met de Feestbus en de samenwerking tussen de verschillende organisaties en de stad Herentals. Zo kunnen onze jongeren veilig het nieuwe jaar inzetten,” zegt Jelte. Bieke Baeten (sp.a): “Ik hoor graag dat er zowel op oudejaar maar ook doorheen het jaar fuiven kunnen aangeboden worden voor onze jeugd. Zo vinden er in het Hof verschillende feestjes plaats, in 2014 waren het er ongeveer 22. Het Hof werkt echt wel als een gemeentelijke fuifzaal voor onze verenigingen. Ik vind het erg belangrijk dat initiatieven om evenementen, fuiven, feesten,… te organiseren worden ondersteund. In Herentals mochten we dit jaar ook twee nieuwe horecazaken verwelkomen op de Markt. Ook een dikke proficiat voor de cafébazen van diezelfde Markt. Na het succes van het WK voetbal gaan ze nog evenementen organiseren. We kijken alvast uit naar hun “Nacht van de Onnoewezel Joeng” op 27 december.


Allen daarheen!”

Gemeenteraadslid Bieke Baeten:

 bieke.baeten@telenet.be


Voor feestbus:
jeugddienst@herentals.be