Ons infokrantje ‘#jijmaaktboortmeerbeek’ van september kan je hier ook digitaal inkijken.

In dit nummer kan je lezen hoe Boortmeerbeek werkt aan meer verkeersveiligheid. Met snelheidsregistratietoestellen en snelheidscontroles willen we onze gemeente verkeersveilig maken. Daarnaast besteden we aandacht aan sociale dienstverlening. Jackie Benooit heeft heel haar carrière gewerkt in de verzorgingssector. Zij kan getuigen hoe belangrijk een goede dienstverlening van het OCMW is voor de ouderen en de vele gezinnen die het moeilijk hebben.

Ook hebben we oog voor het milieu en duurzaam leven. Je verneemt meer over de vernieuwde energielening en over de groepsaankopen van SamenSterker om huizen energiezuinig te maken.

De gezondheidswandeling die onze gemeente organiseert in de zomermaanden was ook dit jaar een groot succes. Ook hierover verneemt u meer.

Wij wensen je alvast veel leesplezier!

(klik hieronder om het volledig krantje in te kijken)