Degelijk onderhoud van kerkhoven is een belangrijke vorm van respect voor onze dierbare overledenen. Het is één van de belangrijkste doelstellingen van mij als Schepen van Kerkhoven, zegt Johnny Reweghs (sp.a).

Het kerkhof van deelgemeente Bunsbeek kreeg vandaag opnieuw een onderhoudsbeurt van de medewerkers van de Winning. We zijn steeds opzoek naar een oplossing om de kerkhoven continue proper en vooral onkruidvrij te houden. omdat er een verbod is op het sproeien van pesticiden zijn voelen we ons verplicht om alternatieve manieren te gebruiken tegen het verwijderen van onkruid. Manueel uittrekken, branden van het onkruid (zie foto). Binnenkort gaan we een kerkhof in test fase gebruiken met een bio product (een concentraat uit het sap van het onkruid) te gebruiken om onze kerkhoven langere termijn onkruid vrij te houden.

Johnny Reweghs, Schepen van Kerkhoven (sp.a) : We blijven continue ons inzetten om alle kerkhoven van onze gemeente onkruidvrij te houden.