Op 14 oktober 2018 zijn er gemeenteraadsverkiezingen. Verkiezingen die zullen bepalen welk beleid er de komende 6 jaar binnen onze gemeente gevoerd zal worden. Hierom sloeg sp.a en een aantal onafhankelijke niet-partijgebonden mensen weerom de handen in elkaar om een energiek programma uit te werken.
Het is de diversiteit aan politieke en filosofische overtuigingen die aan deze lijst kracht zal geven. Dus sp.a en de kracht van een aanvulling door onafhankelijken zal de nodige SPAnKRACHT geven om op een gedreven manier onze gemeente mee te besturen en zo te bouwen aan het Lierde van morgen.
De lijst “sp.ankracht” zal getrokken worden door Bert Wastyn, voorzitter sp.a Lierde en gemeente- en OCMW raadslid. Op de tweede plaats staat Dina Verleysen (onafhankelijke) en op de derde plaats Stijn Van Der Bruggen, voorzitter van Curieus Lierde.