sp.a haalt 17.037 euro op voor de Rode Neuzen Dag

vrijdag 02 december 2016
 

VTM, Q-music en Belfius organiseerden voor de tweede keer de eerste Rode Neuzen Dag. De afgelopen weken zamelde Vlaanderen en Brussel geld in voor een betere opvang voor jongeren met psychische problemen. Een initiatief naar ons hart en daarom steunde sp.a voor de tweede keer de Rode Neuzen Dag.

Hoe? Door rode neuzen te verkopen. De échte rode neuzen snoepjes of cuberdons, die speciaal voor sp.aextra rood gemaakt werden. Onze afdelingen en leden verkochten ze huis aan huis, op markten en pleinen, eetfestijnen en bijeenkomsten.

Met groot succes. We zamelden samen maar liefst 17.037 euro in.

Voorzitter John Crombez: “Ik ben ongelooflijk trots op het engagement en de inzet van onze afdelingen en leden. 17.037 euro is een mooi bedrag dat gaat naar jongeren met psychische problemen. Een thema dat door deze actie heel wat terechte aandacht heeft gekregen. Proficiat.”