OUDENBURG – Lijsttrekker Ulrike Vanhessche licht een tipje van de sluier en stelt een aantal sp.a kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezingen voor. Sp.a rekent op een aantal gevestigde waarden en stelt vandaag ook 2 nieuwe kandidaten voor.“Eind januari kreeg ik het vertrouwen van onze leden en ons bestuur om de lijst te trekken, ik ben hen daarvoor heel dankbaar. Een speciale dank gaat naar Schepen Myriam Maes, die deze keer de lijst gaat duwen en mij de kans geeft om de lijst te trekken. Voor alle duidelijkheid Myriam gaat niet weg, mochten we geluk hebben om terug in de meerderheid te zitten en voldoende zetels te hebben, dan is Myriam bereid om terug mee te besturen als schepen” aldus lijsttrekker Vanhessche.Als gevestigde waarden nemen we mee op onze lijst: Gino Dumon, voorzitter van de gemeenteraad en directielid bij IVOO en het crematorium, die op de 2de plaats staat, Tahira Malik, OCMW-raadslid en Noël Alleyn, lid van de bibliotheekcommissie.Als nieuwe kandidaten nemen we o.a. mee Nadia Adriaens en Eline Vandekerckhove uit Ettelgem. Nadia Adriaens is 52 jaar, werd in 2017 bestuurslid van sp.a en Viva en is één van de gezichten van het ‘samen sterker’ team van Myriam Maes. Ze is creatief, gaat recht door zee, houdt van dieren en haar motto is ‘no nonsens’. Eline Vandekerckhove is 35 jaar, ze is een bezige bij en probeert wat amusement in haar dorp bij te brengen. Ze heeft vele contacten en weet wat er leeft in Ettelgem. Eline werd in 2018 bestuurslid van sp.a en is reeds een tijdje bestuurslid van Viva en samen met Myriam Maes één van de gezichten van de pamperbank. Naast de gemeenteraadsverkiezingen engageert Ulrike Vanhessche zich ook voor de lijst van de provinciale verkiezingen. Ze bekleedt de 9de plaats, Jurgen Vanlerberghe is lijsttrekker en Steve Vandenberghe en John Crombez zijn de lijstduwers.We zijn bezig met de laatste gesprekken voor de lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen. Af en toe zullen we naar buiten komen met een aantal nieuwe kandidaten. Ondertussen is het sp.a team bezig met het opstellen van het verkiezingsprogramma, die zal steunen op 3 pijlers: sociaal, duurzaam en nabij.