Op vrijdag 27 september organiseren we opnieuw onze rooie vrijdag. We hebben deze zomer heel hard gewerkt om de keuken van het Volkshuis te vernieuwen. Die is nu klaar en we wijden ze in met een etentje. 

U bent hierop uitgenodigd, we starten met een glaasje bubbels en daarna serveren we om 19.30u chili con carne, incl. een glaasje wijn voor 14€ (kinderen tot 7j 6€). 

Op deze avond komt de kandidaat sp.a voorzitter Hannes de Reu bij ons langs in ’t volkshuis, wil u hem ontmoeten dan is dit het uitgelezen moment. 

Inschrijven voor de maaltijd is wel nodig via 0475 74 40 18 of  wilrijk@s-p-a.be. Gelieve 14€ (of 6€) per persoon over te schrijven met vermelding van uw naam op rek van sp.a Wilrijk BE26 9731 7208 7229 

Naar jaarlijkse gewoonte promoten we de groepsaankoop groene stroom, van Ichoosr en niet langer die van de provincie. Wilt u assistentie of inlichtingen kom dan even bij ons langs op 27 september. We helpen u graag verder. Breng hiervoor uw laatste jaarafrekening van gas en elektriciteit mee. 

Vriendelijke groeten sp.a Wilrijk 

Johan Peeters 0474 55 70 62 johan.peeters@stad.antwerpen.be

Viviane Wittock 0475 74 40 18 viviane.wittock@gmail.com

Martine Depauw 0496 05 12 44 martine.depauw@scarlet.be

Hicham El Mzairh 0485 18 23 38 hicham.elmzairh@hotmail.com

Omar Al Jouaidi 0476 281 276 Aljouaidi1970@hotmail.com

Walter De Keyzer 0486 72 89 82 walter.de.keyzer@telenet.be