Bart Van Malderen

Vlaams volksvertegenwoordiger
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
  • bart.vanmalderen@vlaamsparlement.be
  • 02/552 49 46 + 32 486 76 70 62

Bart Van Malderen werd geboren op Op 17 november 1973 te Dendermonde. Bart studeerde archeologie aan de universiteit van Gent en behaalde in 1997 zijn diploma.

Politieke loopbaan binnen het Vlaams parlement:

Vlaams volksvertegenwoordiger voor de kieskring Oost-Vlaanderen sinds 25 mei 2014.

- Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (voorzitter vanaf 24 september 2014)

- Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid vanaf 24   september 2014)

- Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid vanaf 24 september 2014)

- Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid vanaf 24 september 2014)

- Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid vanaf 25 juni 2014 tot 22 september 2014)

- Commissie ad hoc (vast lid vanaf 26 juli 2014 tot 23 september 2014)

Politieke loopbaan buiten Vlaams parlement:

Lokale mandaten

- Gemeenteraadslid Dendermonde (van 1 januari 2001)

- Schepen Dendermonde (van 1 januari 2006 tot 1 januari  2012)

Federale mandaten

- Deelstaatsenator (van 3 juli 2014)