About Benny Vreven

Ere-raadslid

Gemeente Alken

sinds jan 2019


Gemeenteraadslid

Ambtenaar

HVW-Hasselt

apr. 1984 – heden

35 jaar


Gemeente Alken

feb. 2014 – dec 2018

4 jaar 9 maanden

http://www.alken.be


Lid van de Raad van Bestuur

TEAM vzw

2007 – feb. 2015

8 jaar 2 maanden


Lid van de raad van bestuur

TEAM cvba

jun. 2003 – feb. 2015

11 jaar 9 maanden


Kabinets ICT-Coördinator

Vlaamse Kabinetten Ingrid Lieten, Freya Vandenbosche en Pascal Smet

jul. 2009 – jul. 2014

5 jaar 1 maand


Penningmeester

PWA Alken

jan. 2001 – dec. 2012

12 jaar


Lid

GECORO Alken

feb. 2008 – dec. 2011

3 jaar 11 maanden


Kabinets Informatie coördinator at Vlaamse Overheid

Kabinet Frank Vandenbroucke

jun. 2004 – jul. 2009

5 jaar 2 maanden


sp.a gemeenteraadslid

Gemeente Alken

jan. 2001 – dec. 2006

6 jaar


Lid van de raad van bestuur

Interelecta

apr. 2003 – apr. 2006

3 jaar 1 maand


Kabinetsinformatie Coördinator

Kabinet Gilbert Bossuyt

mrt. 2003 – jun. 2004

1 jaar 4 maanden


Lid van het college van commissarissen

Interelectra

apr. 2001 – apr. 2003

2 jaar 1 maand


Voorzitter van het college van commissarissen

Limtra

apr. 2001 – apr. 2003

2 jaar 1 maand


Kabinetsinformatie Coördinator

Kabinet Steve Stevaert

sep. 1998 – mrt. 2003

4 jaar 7 maanden


OCMW-raadslid

OCMW Alken

apr. 1995 – apr. 2001

6 jaar 1 maand


Administrator

Kabinet Eddy Baldewijns

jun. 1995 – sep. 1998

3 jaar 4 maanden


IT-advisor

Kabinet Norbert De Batselier

apr. 1989 – jun. 1995

6 jaar 3 maanden


Assistent

Kabinet Pierre Chevalier

jan. 1989 – apr. 1989

4 maanden


Assistent

Kabinet Marcel Colla

mei 1988 – jan. 1989

9 maanden