Federaal Parlement · Limburg

Meryame Kitir

Lid parlement
  • Natieplein 2
    1000 Brussel België
  • 0488/148.633
  • meryame@kitir.be

Peter Vanvelthoven

Lid parlement
  • Kloosterstraat 25
    Lommel
  • 01/163 52 39
  • secr.pvanvelthoven@skynet.be
Federaal Parlement · Antwerpen

Monica De Coninck

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Leuvenseweg 21
    Brussel
  • 02/549 88 71
  • monica.deconinck@stad.antwerpen.be

Maya Detiège

Lid parlement
  • 02/549 22 37
  • maya.detiege@s-p-a.be

David Geerts

Lid parlement
  • Langendijk 46
    2222 Itegem België
  • + 32 475 29 92 06
  • david.geerts@dekamer.be
Federaal Parlement · Oost-Vlaanderen

Dirk Van der Maelen

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 9500 Geraardsbergen België
  • + 32 475 74 59 31
  • dirk.vandermaelen@dekamer.be

Karin Temmerman

Lid parlement
  • + 32 476 23 42 98
  • karin.temmerman@stad.gent

Fatma Pehlivan

Federaal volksvertegenwoordiger
  • België
  • fatma.pehlivan@s-p-a.be
Federaal Parlement · Vlaams-Brabant

Hans Bonte

Lid parlement
  • Grote Markt n/a
    Vilvoorde
  • 02/255 45 08

Karin Jiroflée

  • Grote Baan 121
    3150 Haacht België
  • 02/549-86-40
  • karin.jiroflee@telenet.be
Federaal Parlement · West-Vlaanderen

Alain Top

Lid parlement
  • Harelbeke
  • + 32 479 63 26 08
  • alain.top@dekamer.be

Annick Lambrecht

Federaal volksvertegenwoordiger
  • Rietlaan 3
    8200 Brugge België
  • 0474950209
  • annick.lambrecht@s-p-a.be

Youro Casier

  • jeruzalemstraat 21
    8940 Geluwe België
  • + 32 476 32 11 69
  • youro.casier-seynave@proximus.be
sp.a nationaal

sp.a nationaal

HQ
  • Grasmarkt 105/37
    1000 Brussel België
  • 02/552-02-00
  • info@s-p-a.be

John Crombez

Voorzitter
  • Oostende
  • 02/552-02-00
  • info@s-p-a.be

Stephanie Van Houtven

Ondervoorzitter sp.a
  • Borgerhout
  • + 32 473 54 21 19
  • stephanie.vanhoutven@s-p-a.be

Jan Cornillie

Politiek directeur
  • 0479/99-80-99
  • jan.cornillie@s-p-a.be

Sarah Vandecruys

Directeur communicatie en woordvoerder
  • Brussel
  • + 32 486 89 50 46
  • sarah.vandecruys@s-p-a.be
Studiedienst

Jan Cornillie

Politiek directeur
  • 0479/99-80-99
  • jan.cornillie@s-p-a.be

Inti Ghysels

Medewerker studiedienst
  • inti.ghysels@s-p-a.be

Ben Segers

Medewerker studiedienst
  • Antwerpen België
  • 02 552 02 64
  • ben.segers@s-p-a.be

Jeroen Schoenmaeckers

Adviseur gezondheidszorg
  • Grasmarkt 105/37
    1000 Brussel België
  • 02 552 02 08
  • jeroen.schoenmaeckers@s-p-a.be

Lieven Meert

Medewerker studiedienst
  • Stationsstraat 1/5
    Ninove
  • + 32 476 99 32 18
  • lieven.meert@s-p-a.be

Erwin Van de Putte

Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 00
  • erwin.vandeputte@s-p-a.be

Zeynep Balci

Medewerker studiedienst
  • 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe België
  • 02 552 02 00
  • zeynep.balci@s-p-a.be

Liliane Brams

Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 91
  • liliane.brams@s-p-a.be

Peter Bossu

Medewerker studiedienst
  • + 32 485 80 07 69
  • peter.bossu@telenet.be

Roos De Kunst

Medewerker studiedienst
  • Grasmarkt 105/37
    Brussel België
  • + 32 476 85 93 92
  • roos.dekunst@s-p-a.be

Jeroen Janssens

Medewerker studiedienst
  • België
  • 02/5520200
  • jeroen.janssens@s-p-a.be

Sigyn Van de Velde

Medewerker studiedienst
  • 9000 Gent België
  • 02 552 02 57
  • sigyn.vandevelde@s-p-a.be

Niels Pattyn

  • 9000 Gent België
  • 02 552 02 64
  • niels.pattyn@s-p-a.be

Sofie Defour

  • 1060 Brussel
  • 0479 57 28 93
  • sofie.defour@s-p-a.be

Cis Caes

  • Grasmarkt 105/36
    1000 Brussel België
  • + 32 475 65 06 73
  • cis.caes@s-p-a.be

Tom Neukermans

Wilfried Den Tandt

  • 02/552-02-00
  • wilfried.dentandt@s-p-a.be

Yoke Stroobants

Secretariaat Studiedienst
  • 02 552 02 08
  • yoke.stroobants@s-p-a.be

Ella Neirinck

  • België
  • + 32 477 65 40 78
  • ella.neirinck@s-p-a.be
Communicatiedienst

Sarah Vandecruys

Directeur communicatie en woordvoerder
  • Brussel
  • + 32 486 89 50 46
  • sarah.vandecruys@s-p-a.be

Gorik Van Holen

Campagneleider sp.a
  • Brussel
  • + 32 478 36 75 68
  • gorik.vanholen@s-p-a.be

Tom Bogman

Communicatiedienst sp.a
  • 9200 Dendermonde België
  • + 32 476 81 82 18
  • tom.bogman@s-p-a.be

Sofie Vereyken

Medewerker communicatiedienst
  • + 32 477 97 32 47
  • sofie.vereyken@s-p-a.be

Nesrin Dinc

Medewerker communicatiedienst
  • Gent
  • + 32 498 67 08 14
  • nesrin.dinc@s-p-a.be

Laurent Vandensande

Medewerker communicatiedienst

Iris Strouven

Medewerker communicatiedienst sp.a
  • iris.strouven@s-p-a.be

Karina De Smet

Medewerker communicatiedienst
  • 02/552 02 22

Conner Rousseau

  • + 32 474 49 80 59
  • conner.rousseau@s-p-a.be

Natascha Clerinx

  • 3800 Sint-Truiden België
  • nclerinx@hotmail.com
Vlaams Parlement · Antwerpen

Caroline Gennez

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Vlaams parlement - Leuvenseweg 86
    1000 Brussel België
  • caroline.gennez@s-p-a.be

Jan Bertels

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 2200 Herentals België
  • + 32 478 26 14 54
  • jan.bertels@vlaamsparlement.be

Güler Turan

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Wilrijk
  • 02/552 49 07
  • guler.turan@vlaamsparlement.be

Yasmine Kherbache

Vlaams parlementslid
  • Antwerpen
  • 02/552 49 30
  • yasmine.kherbache@vlaamsparlement.be
Vlaams Parlement · Brussel

Yamila Idrissi

Lid parlement
  • 1000 Brussel België
  • 02 552 49 17
  • yamila.idrissi@vlaamsparlement.be
Vlaams Parlement · Limburg

Bert Moyaers

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Herk-de-Stad
  • + 32 498 46 24 09
  • bert.moyaers@vlaamsparlement.be

Els Robeyns

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Dorpsstraat 25
    3830 Wellen België
  • 01/267 06 44
  • els.robeyns@vlaamsparlement.be

Rob Beenders

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 3500 Hasselt België
  • + 32 478 50 52 21
  • rob.beenders@vlaamsparlement.be
Vlaams Parlement · Oost-Vlaanderen

Kurt De Loor

Lid parlement
  • Deinsbekestraat 23
    Zottegem
  • 09/364 57 40
  • kurt.deloor@vlaamsparlement.be

Bart Van Malderen

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
  • + 32 486 76 70 62
  • bart.vanmalderen@vlaamsparlement.be

Joris Vandenbroucke

Vlaams volksvertegenwoordiger
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
  • + 32 475 98 14 58
  • joris.vandenbroucke@vlaamsparlement.be

Freya Van den Bossche

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Gent België
  • 02/552-49-42
  • freya.vandenbossche@vlaamsparlement.be
Vlaams Parlement · Vlaams-Brabant

Bruno Tobback

Lid parlement
  • Mechelsestraat 70
    3000 LEUVEN België
  • 016/22-41-15
  • bruno.tobback@vlaamsparlement.be

Katia Segers

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Bombardonstraat 184
    Liedekerke
  • 02/552 49 10
  • katia.Segers@vlaamsparlement.be
Vlaams Parlement · West-Vlaanderen

Michèle Hostekint

Lid parlement
  • Zuidstraat 22/2
    Roeselare
  • 051/22 62 64
  • michele.hostekint@vlaamsparlement.be

Renaat Landuyt

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 475 70 33 79
  • renaat.landuyt@brugge.be

Tine Soens

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Izegemsestraat 98
    8501 Heule België
  • + 32 488 10 78 93
  • tine.soens@vlaamsparlement.be

Steve Vandenberghe

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Ganzenstraat 25
    8450 Bredene België
  • + 32 498 88 50 02
  • steve.vandenberghe@vlaamsparlement.be
Senaat · Antwerpen

Güler Turan

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Wilrijk
  • 02/552 49 07
  • guler.turan@vlaamsparlement.be
Senaat · Brussel

Bert Anciaux

Senator
  • Korte Groenweg 127
    1120 Neder-Over-Heembeek (Brussel-Stad) België
  • 02/262 22 64
  • ancbert@gmail.com
Senaat · Limburg

Rob Beenders

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 3500 Hasselt België
  • + 32 478 50 52 21
  • rob.beenders@vlaamsparlement.be
Senaat · Oost-Vlaanderen

Bart Van Malderen

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
  • + 32 486 76 70 62
  • bart.vanmalderen@vlaamsparlement.be
Senaat · Vlaams-Brabant

Katia Segers

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Bombardonstraat 184
    Liedekerke
  • 02/552 49 10
  • katia.Segers@vlaamsparlement.be
Brusselse regering · Brussel

Pascal Smet

Brussels Minister
  • Koning Albert II laan 37/12
    1030 Brussel België
  • 02/517-12-00
  • info.smet@gov.brussels
Brussels Parlement · Brussel

Hannelore Goeman

Brussels parlementslid
  • Lombardstraat 57
    1000 Brussel België
  • 02/517-64-48
  • hgoeman@bruparl.irisnet.be

Fouad Ahidar

Brussels parlement
  • Lombardstraat 69
    Brussel
  • + 32 475 31 07 44
  • fahidar@bruparl.irisnet.be

Jef Van Damme

Lid parlement
  • Lombardstraat 57
    1005 Brussel België
  • 02/549 66 55
  • jvandamme@bruparl.irisnet.be
Provinciebestuur · Antwerpen

Inga Verhaert

Gedeputeerde provincie Antwerpen
  • 2920 Kalmthout België
  • 03/240 52 53
  • inga.verhaert@s-p-a.be

Rik Röttger

Gedeputeerde provincie Antwerpen
  • 2850 Boom België
  • + 32 486 95 37 63
Provinciebestuur · Oost-Vlaanderen

Peter Hertog

Gedeputeerde provincie Oost-Vlaanderen
  • Walburgstraat 65
    Sint-Niklaas
  • 09/267 82 36
  • peter.hertog@oost-vlaanderen.be
Provinciebestuur · Vlaams-Brabant

Marc Florquin

Gedeputeerde provincie Vlaams Brabant
  • Provincieplein 1
    3010 Leuven België
  • 016/26-70-29
  • kabinet.florquin@vlaamsbrabant.be
Provinciebestuur · West-Vlaanderen

Myriam Vanlerberghe

  • België
  • 050/40-31-57
  • myriam.vanlerberghe@west-vlaanderen.be
Provincieraad · Antwerpen

Frank Geudens

  • België

Werner Hens

  • Olmensebaan 38
    2490 Balen België
  • + 32 497 93 18 09
  • werner.hens@balen.be

Greet van Gool

  • Nieuwdreef 127/28
    2170 Merksem België
  • greet.vangool@stad.antwerpen.be
Provincieraad · Limburg

Kelly Linsen

  • Kolisheide 28
    Neerpelt België
  • kelly.linsen@raadlimburg.be

Mieke Mulders

  • België

Brigitte Smets

  • Groenplein 1
    3500 Hasselt België
  • 011/23-95-01
  • brigitte.smets@hasselt.be
Provincieraad · Oost-Vlaanderen

Freija Dhondt

  • Tonnestraat 29
    9800 Deinze België
  • + 32 494 89 26 39
  • freija.dhondt@live.be

Greet De Troyer

Voorzitter provincieraad Oost-Vlaanderen
  • Geraardsbergsesteenweg 324
    9404 Aspelare
  • 0475/49.49.91
  • greetdt@telenet.be

Goedele De Cock

  • Koning Albert I straat 72
    Lebbeke

Kalifa Diaby

  • Elyzeese Velden 76
    9000 Gent België
  • + 32 484 96 71 37
  • kalifadiaby2018@gmail.com
Provincieraad · Vlaams-Brabant

Jo De Clercq

Provincieraadslid Vlaams-Brabant
  • Potestraat 22a2
    3020 Herent België
  • 0475/85-75-00
  • banjoproducties@skynet.be

Martine Lemonnier

  • Brusselsesteenweg 87
    Halle België
  • + 32 478 66 28 42
  • martinelemonnier@skynet.be

Geert Schellens

  • Gijmelsesteenweg 355 355
    3201 Langdorp België
  • + 32 404 77 47 15
  • geert.schellens@telenet.be

Jo Stulens

  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
  • 016/44-46-24
Provincieraad · West-Vlaanderen

Tania Janssens

  • Bedevaartstraat 18
    8450 Bredene België
  • + 32 475 83 31 44
  • tania.janssens1@telenet.be

Axel Weydts

  • Vlasbloemstraat 49
    8500 Kortrijk België
  • + 32 479 29 93 40
  • axel.weydts@me.com

Jurgen Content

  • Blankenbergse Dijk 67
    8370 Uitkerke België
  • + 32 478 72 98 83
  • jurgen.content@gmail.com

Marleen Rogiers

  • Harelbeke
  • + 32 478 44 14 69

Peter Roose

  • Brugse Steenweg 22
    Veurne België
  • 058/31-56-33
EU Parlement · Antwerpen

Kathleen Van Brempt

Lid Europees parlement
  • Ommeganckstraat 47-49
    2018 Antwerpen België
  • 02/284-74-47
  • kathleen.vanbrempt@s-p-a.be
Antwerpen · Provinciaal secretariaat

Sascha Luyckx

  • Ommeganckstraat 47
    2060 Antwerpen België
  • 03/633-87-71
  • sascha.luyckx@s-p-a.be
Brussel · Provinciaal secretariaat

Suzy Bleys

  • De smet de naeyerlaan 601
    1020 Brussel België
  • + 32 499 50 63 01
  • suzy.bleys@s-p-a.be
Limburg · Provinciaal secretariaat

Daan Deckers

  • Pastoriestraat 9/3
    3630 Maasmechelen België
  • + 32 478 32 86 49
  • daan.deckers@limburg.s-p-a.be

Frank Vandenhoudt

  • België
Oost-Vlaanderen · Provinciaal secretariaat

Wim Van Damme

  • Frans Uyttenhovestraat 39
    9040 Gent België
  • + 32 498 26 62 13
  • speldnet@me.com

Fons De Geest

  • Speldenstraat 1
    9000 Gent België
  • 09/267-85-59
  • fons.de.geest@s-p-a.be
Vlaams-Brabant · Provinciaal secretariaat

Jens Van Herp

  • Victor Soensstraat 52 52/2.02
    1853 Strombeek-Bever België
  • + 32 479 33 63 03
  • vanherpjens@gmail.com

Jo Stulens

  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
  • 016/44-46-24
West-Vlaanderen · Provinciaal secretariaat

Mathijs Goderis

Fractieleider, gemeenteraadslid
  • Pathoekeweg 34 68
    8000 Brugge België
  • + 32 498 12 33 88
  • mathijs.goderis@s-p-a.be

Stef Debusschere

  • Jordaenslaan 62 62
    8370 Blankenberge België
  • + 32 495 20 19 58
  • stef.debusschere@telenet.be
Netwerk & beweging

Jeroen Janssens

Medewerker studiedienst
  • België
  • 02/5520200
  • jeroen.janssens@s-p-a.be

Johan Van Hoecke

  • 02/552-03-20
  • johan.vanhoecke@s-p-a.be