Wie-is-wie

Federaal Parlement · Limburg
Meryame Kitir Lid parlement
  • 0488/148.633
  • meryame@kitir.be
  • Natieplein 2
    1000 Brussel België
Volgen
Peter Vanvelthoven Lid parlement
  • 01/163 52 39
  • secr.pvanvelthoven@skynet.be
  • Kloosterstraat 25
    Lommel
Volgen
Federaal Parlement · Antwerpen
Monica De Coninck Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/549 88 71
  • monica.deconinck@stad.antwerpen.be
  • Leuvenseweg 21
    Brussel
Volgen
David Geerts Lid parlement
  • + 32 475 29 92 06
  • david.geerts@dekamer.be
  • Langendijk 46
    2222 Itegem België
Volgen
Maya Detiège Lid parlement
  • 02/549 22 37
  • maya.detiege@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Federaal Parlement · Oost-Vlaanderen
Karin Temmerman Lid parlement
  • + 32 476 23 42 98
  • karin.temmerman@stad.gent
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Dirk Van der Maelen Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 475 74 59 31
  • dirk.vandermaelen@dekamer.be
  • 9500 Geraardsbergen België
Volgen
Fatma Pehlivan Federaal volksvertegenwoordiger
  • Nog niet ingevuld
  • fatma.pehlivan@s-p-a.be
  • België
Volgen
Federaal Parlement · Vlaams-Brabant
Hans Bonte Lid parlement
  • 02/255 45 08
  • Nog niet ingevuld
  • Grote Markt n/a
    Vilvoorde
Volgen
  • 02/549-86-40
  • karin.jiroflee@telenet.be
  • Grote Baan 121
    3150 Haacht België
Volgen
Federaal Parlement · West-Vlaanderen
Alain Top Lid parlement
  • + 32 479 63 26 08
  • alain.top@dekamer.be
  • Harelbeke
Volgen
Annick Lambrecht Federaal volksvertegenwoordiger
  • 0474950209
  • 0474950209
  • annick.lambrecht@s-p-a.be
  • Rietlaan 3
    8200 Brugge België
Volgen
  • 056/31-05-85
  • + 32 476 32 11 69
  • youro.casier-seynave@proximus.be
  • jeruzalemstraat 21
    8940 Geluwe België
Volgen
sp.a nationaal
  • 02/552-02-00
  • info@s-p-a.be
  • Grasmarkt 105/37
    1000 Brussel België
Volgen
John Crombez Voorzitter
  • 02/552-02-00
  • info@s-p-a.be
  • Oostende
Volgen
Stephanie Van Houtven Ondervoorzitter sp.a
  • + 32 473 54 21 19
  • stephanie.vanhoutven@s-p-a.be
  • Borgerhout
Volgen
Sarah Vandecruys Directeur communicatie en woordvoerder
  • 02 552 02 00
  • + 32 486 89 50 46
  • sarah.vandecruys@s-p-a.be
  • Brussel
Volgen
Gorik Van Holen Politiek directeur en campagneleider sp.a
  • + 32 478 36 75 68
  • gorik.vanholen@s-p-a.be
  • Brussel
Volgen
  • + 32 474 49 80 59
  • conner.rousseau@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Studiedienst
Inti Ghysels Coördinator studiedienst
  • Nog niet ingevuld
  • inti.ghysels@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Ben Segers Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 64
  • ben.segers@s-p-a.be
  • Antwerpen België
Volgen
Jeroen Schoenmaeckers Adviseur gezondheidszorg
  • 02 552 02 64
  • jeroen.schoenmaeckers@s-p-a.be
  • Grasmarkt 105/37
    1000 Brussel België
Volgen
Lieven Meert Medewerker studiedienst
  • + 32 476 99 32 18
  • + 32 476 99 32 18
  • lieven.meert@s-p-a.be
  • Stationsstraat 1/5
    Ninove
Volgen
Erwin Van de Putte Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 00
  • erwin.vandeputte@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Zeynep Balci Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 00
  • zeynep.balci@s-p-a.be
  • 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe België
Volgen
Liliane Brams Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 91
  • liliane.brams@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Peter Bossu Medewerker studiedienst
  • 02/220 20 11
  • + 32 485 80 07 69
  • peter.bossu@telenet.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Roos De Kunst Medewerker studiedienst
  • 02/552-02-00
  • + 32 476 85 93 92
  • roos.dekunst@s-p-a.be
  • Grasmarkt 105/37
    Brussel België
Volgen
Sigyn Van de Velde Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 57
  • sigyn.vandevelde@s-p-a.be
  • 9000 Gent België
Volgen
  • 02 552 02 64
  • niels.pattyn@s-p-a.be
  • 9000 Gent België
Volgen
  • 0479 57 28 93
  • 0479 57 28 93
  • sofie.defour@s-p-a.be
  • 1060 Brussel
Volgen
  • + 32 475 65 06 73
  • cis.caes@s-p-a.be
  • Grasmarkt 105/36
    1000 Brussel België
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
Volgen
  • 02/552-02-00
  • wilfried.dentandt@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Yoke Stroobants Secretariaat Studiedienst
  • 02 552 02 08
  • yoke.stroobants@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
  • 02/552-02-07
  • + 32 477 65 40 78
  • ella.neirinck@s-p-a.be
  • België
Volgen
Communicatie
Sarah Vandecruys Directeur communicatie en woordvoerder
  • 02 552 02 00
  • + 32 486 89 50 46
  • sarah.vandecruys@s-p-a.be
  • Brussel
Volgen
  • + 32 474 49 80 59
  • conner.rousseau@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Tom Bogman Communicatiedienst sp.a
  • + 32 476 81 82 18
  • tom.bogman@s-p-a.be
  • 9200 Dendermonde België
Volgen
Sofie Vereyken Medewerker communicatiedienst
  • + 32 477 97 32 47
  • sofie.vereyken@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Laurent Vandensande Medewerker communicatiedienst
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Iris Strouven Medewerker communicatiedienst sp.a
  • Nog niet ingevuld
  • iris.strouven@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Karina De Smet Medewerker communicatiedienst
  • 02/552 02 22
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Natascha Clerinx Communicatiemedewerker
  • Nog niet ingevuld
  • nclerinx@hotmail.com
  • 3800 Sint-Truiden België
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • joko.vanheertum@s-p-a.be
  • 2300 Turnhout België
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • evy.menschaert@s-p-a.be
  • Oudenaarde België
Volgen
Vlaams Parlement · Antwerpen
Caroline Gennez Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Nog niet ingevuld
  • caroline.gennez@s-p-a.be
  • Vlaams parlement - Leuvenseweg 86
    1000 Brussel België
Volgen
Jan Bertels Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 478 26 14 54
  • jan.bertels@vlaamsparlement.be
  • 2200 Herentals België
Volgen
Güler Turan Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 07
  • guler.turan@vlaamsparlement.be
  • Wilrijk
Volgen
Yasmine Kherbache Vlaams parlementslid
  • 02/552 49 30
  • yasmine.kherbache@vlaamsparlement.be
  • Antwerpen
Volgen
Vlaams Parlement · Brussel
Yamila Idrissi Lid parlement
  • 02 552 49 17
  • yamila.idrissi@vlaamsparlement.be
  • 1000 Brussel België
Volgen
Vlaams Parlement · Limburg
Bert Moyaers Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 498 46 24 09
  • bert.moyaers@vlaamsparlement.be
  • Herk-de-Stad
Volgen
Els Robeyns Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 01/267 06 44
  • els.robeyns@vlaamsparlement.be
  • Dorpsstraat 25
    3830 Wellen België
Volgen
Rob Beenders Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 478 50 52 21
  • rob.beenders@vlaamsparlement.be
  • 3500 Hasselt België
Volgen
Vlaams Parlement · Oost-Vlaanderen
Kurt De Loor Lid parlement
  • 09/364 57 40
  • kurt.deloor@vlaamsparlement.be
  • Deinsbekestraat 23
    Zottegem
Volgen
Bart Van Malderen Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 46
  • + 32 486 76 70 62
  • bart.vanmalderen@vlaamsparlement.be
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
Volgen
Joris Vandenbroucke Vlaams volksvertegenwoordiger
  • 02/552-49-43
  • + 32 475 98 14 58
  • joris.vandenbroucke@vlaamsparlement.be
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
Volgen
Freya Van den Bossche Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552-49-42
  • freya.vandenbossche@vlaamsparlement.be
  • Gent België
Volgen
Vlaams Parlement · Vlaams-Brabant
Bruno Tobback Lid parlement
  • 016/22-41-15
  • bruno.tobback@vlaamsparlement.be
  • Mechelsestraat 70
    3000 LEUVEN België
Volgen
Katia Segers Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 10
  • katia.Segers@vlaamsparlement.be
  • Bombardonstraat 184
    Liedekerke
Volgen
Vlaams Parlement · West-Vlaanderen
Michèle Hostekint Lid parlement
  • 051/22 62 64
  • michele.hostekint@vlaamsparlement.be
  • Zuidstraat 22/2
    Roeselare
Volgen
Tine Soens Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 36
  • + 32 488 10 78 93
  • tine.soens@vlaamsparlement.be
  • Izegemsestraat 98
    8501 Heule België
Volgen
Renaat Landuyt Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 050/44-81-16
  • + 32 475 70 33 79
  • renaat.landuyt@brugge.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen
Steve Vandenberghe Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 050/93-32-83
  • + 32 498 88 50 02
  • steve.vandenberghe@vlaamsparlement.be
  • Ganzenstraat 25
    8450 Bredene België
Volgen
Senaat · Antwerpen
Güler Turan Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 07
  • guler.turan@vlaamsparlement.be
  • Wilrijk
Volgen
Senaat · Brussel
Bert Anciaux Senator
  • 02/262 22 64
  • ancbert@gmail.com
  • Korte Groenweg 127
    1120 Neder-Over-Heembeek (Brussel-Stad) België
Volgen
Senaat · Limburg
Rob Beenders Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 478 50 52 21
  • rob.beenders@vlaamsparlement.be
  • 3500 Hasselt België
Volgen
Senaat · Oost-Vlaanderen
Bart Van Malderen Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 46
  • + 32 486 76 70 62
  • bart.vanmalderen@vlaamsparlement.be
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
Volgen
Senaat · Vlaams-Brabant
Katia Segers Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 02/552 49 10
  • katia.Segers@vlaamsparlement.be
  • Bombardonstraat 184
    Liedekerke
Volgen
Brusselse regering · Brussel
Pascal Smet Brussels Minister
  • 02/517-12-00
  • info.smet@gov.brussels
  • Koning Albert II laan 37/12
    1030 Brussel België
Volgen
Brussels Parlement · Brussel
Hannelore Goeman Brussels parlementslid
  • 02/517-64-48
  • hgoeman@bruparl.irisnet.be
  • Lombardstraat 57
    1000 Brussel België
Volgen
Fouad Ahidar Brussels parlement
  • 02/549-63-41
  • + 32 475 31 07 44
  • fahidar@bruparl.irisnet.be
  • Lombardstraat 69
    Brussel
Volgen
Jef Van Damme Lid parlement
  • 02/549 66 55
  • jvandamme@bruparl.irisnet.be
  • Lombardstraat 57
    1005 Brussel België
Volgen
Provinciebestuur · Antwerpen
Rik Röttger Gedeputeerde provincie Antwerpen
  • 03/240-52-55
  • + 32 486 95 37 63
  • Nog niet ingevuld
  • 2850 Boom België
Volgen
Inga Verhaert Gedeputeerde provincie Antwerpen
  • 03/240 52 53
  • inga.verhaert@s-p-a.be
  • 2920 Kalmthout België
Volgen
Provinciebestuur · Oost-Vlaanderen
Peter Hertog Gedeputeerde provincie Oost-Vlaanderen
  • 09/267 82 36
  • peter.hertog@oost-vlaanderen.be
  • Walburgstraat 65
    Sint-Niklaas
Volgen
Provinciebestuur · Vlaams-Brabant
Marc Florquin Gedeputeerde provincie Vlaams Brabant
  • 016/26-70-29
  • kabinet.florquin@vlaamsbrabant.be
  • Provincieplein 1
    3010 Leuven België
Volgen
Provinciebestuur · West-Vlaanderen
  • 050/40-31-57
  • myriam.vanlerberghe@west-vlaanderen.be
  • België
Volgen
Provincieraad · Antwerpen
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Volgen
  • + 32 497 93 18 09
  • werner.hens@balen.be
  • Olmensebaan 38
    2490 Balen België
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • greet.vangool@stad.antwerpen.be
  • Nieuwdreef 127/28
    2170 Merksem België
Volgen
Provincieraad · Limburg
  • Nog niet ingevuld
  • kelly.linsen@raadlimburg.be
  • Kolisheide 28
    Neerpelt België
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Volgen
  • 011/23-95-01
  • brigitte.smets@hasselt.be
  • Groenplein 1
    3500 Hasselt België
Volgen
Provincieraad · Oost-Vlaanderen
  • + 32 494 89 26 39
  • freija.dhondt@live.be
  • 9800 Deinze België
Volgen
Greet De Troyer Voorzitter provincieraad Oost-Vlaanderen
  • 0475/49.49.91
  • greetdt@telenet.be
  • Geraardsbergsesteenweg 324
    9404 Aspelare
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • Koning Albert I straat 72
    Lebbeke
Volgen
  • + 32 484 96 71 37
  • kalifadiaby2018@gmail.com
  • Elyzeese Velden 76
    9000 Gent België
Volgen
Provincieraad · Vlaams-Brabant
Jo De Clercq Provincieraadslid Vlaams-Brabant
  • 0475/85-75-00
  • banjoproducties@skynet.be
  • Potestraat 22a2
    3020 Herent België
Volgen
  • 02/356-07-72
  • + 32 478 66 28 42
  • martinelemonnier@skynet.be
  • Brusselsesteenweg 87
    Halle België
Volgen
  • 016/69-62-00
  • + 32 404 77 47 15
  • geert.schellens@telenet.be
  • Gijmelsesteenweg 355 355
    3201 Langdorp België
Volgen
  • 016/44-46-24
  • Nog niet ingevuld
  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
Volgen
Provincieraad · West-Vlaanderen
  • + 32 475 83 31 44
  • tania.janssens1@telenet.be
  • Bedevaartstraat 18
    8450 Bredene België
Volgen
  • + 32 479 29 93 40
  • axel.weydts@me.com
  • Vlasbloemstraat 49
    8500 Kortrijk België
Volgen
  • 050/41-00-41
  • + 32 478 72 98 83
  • jurgen.content@gmail.com
  • Kuiperscheeweg 5
    8370 Uitkerke België
Volgen
  • + 32 478 44 14 69
  • Nog niet ingevuld
  • Harelbeke
Volgen
  • 058/31-56-33
  • Nog niet ingevuld
  • Brugse Steenweg 22
    Veurne België
Volgen
EU Parlement · Antwerpen
Kathleen Van Brempt Lid Europees parlement
  • 02/284-74-47
  • kathleen.vanbrempt@s-p-a.be
  • Ommeganckstraat 47-49
    2018 Antwerpen België
Volgen
Antwerpen · Provinciaal secretariaat
  • 03 633 87 70
  • sascha.luyckx@s-p-a.be
  • Ommeganckstraat 47
    2018 Antwerpen België
Volgen
Brussel · Provinciaal secretariaat
  • + 32 499 50 63 01
  • suzy.bleys@s-p-a.be
  • De smet de naeyerlaan 601
    1020 Brussel België
Volgen
Limburg · Provinciaal secretariaat
  • 011/30-10-90
  • + 32 478 32 86 49
  • daan.deckers@limburg.s-p-a.be
  • Pastoriestraat 9/3
    3630 Maasmechelen België
Volgen
  • Nog niet ingevuld
  • Nog niet ingevuld
  • België
Volgen
Oost-Vlaanderen · Provinciaal secretariaat
  • + 32 498 26 62 13
  • speldnet@me.com
  • Frans Uyttenhovestraat 39
    9040 Gent België
Volgen
  • 09/267-85-59
  • fons.de.geest@s-p-a.be
  • Speldenstraat 1
    9000 Gent België
Volgen
Vlaams-Brabant · Provinciaal secretariaat
  • 016/44-46-24
  • Nog niet ingevuld
  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
Volgen
  • 0032478616089
  • shawny.vanhoutteghem@s-p-a.be
  • De Villages De Clercampstraat 75/1
    1853 Strombeek-Bever België
Volgen
West-Vlaanderen · Provinciaal secretariaat
Mathijs Goderis Fractieleider, gemeenteraadslid
  • 050/04-71-88
  • + 32 498 12 33 88
  • mathijs.goderis@s-p-a.be
  • Pathoekeweg 34 68
    8000 Brugge België
Volgen
  • 05/047 18 80
  • + 32 495 20 19 58
  • stef.debusschere@telenet.be
  • Jordaenslaan 62 62
    8370 Blankenberge België
Volgen
Netwerk & beweging
  • 02/552-03-20
  • johan.vanhoecke@s-p-a.be
  • Nog niet ingevuld
Volgen