Federaal Parlement · Limburg

Meryame Kitir

Lid parlement
  • Natieplein 2
    1000 Brussel België
  • 0488/148.633

Peter Vanvelthoven

Lid parlement
  • Kloosterstraat 25
    Lommel
  • 01/163 52 39
Federaal Parlement · Antwerpen

Monica De Coninck

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Leuvenseweg 21
    Brussel
  • 02/549 88 71

Maya Detiège

Lid parlement
  • 02/549 22 37

David Geerts

Lid parlement
  • Langendijk 46
    2222 Itegem België
  • + 32 475 29 92 06
Federaal Parlement · Oost-Vlaanderen

Dirk Van der Maelen

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 9500 Geraardsbergen België
  • + 32 475 74 59 31

Karin Temmerman

Lid parlement
  • + 32 476 23 42 98

Fatma Pehlivan

Federaal volksvertegenwoordiger
  • België
Federaal Parlement · Vlaams-Brabant

Hans Bonte

Lid parlement
  • Grote Markt n/a
    Vilvoorde
  • 02/255 45 08

Karin Jiroflée

  • Grote Baan 121
    3150 Haacht België
  • 02/549-86-40
Federaal Parlement · West-Vlaanderen

Alain Top

Lid parlement
  • Harelbeke
  • + 32 479 63 26 08

Annick Lambrecht

Federaal volksvertegenwoordiger
  • Rietlaan 3
    8200 Brugge België
  • 0474950209

Ann Vanheste

Burgemeester
  • Dorpsstraat 8
    8660 De Panne-Adinkerke België
  • + 32 479 47 07 05
sp.a nationaal

sp.a nationaal

HQ
  • Grasmarkt 105/37
    1000 Brussel België
  • 02/552-02-00

John Crombez

Voorzitter
  • Oostende
  • 02/552-02-00

Stephanie Van Houtven

Ondervoorzitter sp.a
  • Borgerhout
  • + 32 473 54 21 19

Jan Cornillie

Politiek directeur
  • 0479/99-80-99

Sarah Vandecruys

Directeur communicatie en woordvoerder
  • Brussel
  • + 32 486 89 50 46
Studiedienst

Thijs Verbeurgt

Directeur Studiedienst
  • 1000 Brussel België
  • 02 552 02 64

Inti Ghysels

Medewerker studiedienst

Ben Segers

Medewerker studiedienst
  • Antwerpen België
  • 02 552 02 64

Jeroen Schoenmaeckers

Adviseur gezondheidszorg
  • Grasmarkt 105/37
    1000 Brussel België
  • 02 552 02 08

Lieven Meert

Medewerker studiedienst
  • Stationsstraat 1/5
    Ninove
  • + 32 476 99 32 18

Erwin Van de Putte

Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 00

Zeynep Balci

Medewerker studiedienst
  • 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe België
  • 02 552 02 00

Liliane Brams

Medewerker studiedienst
  • 02 552 02 91

Peter Bossu

Medewerker studiedienst
  • + 32 485 80 07 69

Roos De Kunst

Medewerker studiedienst
  • Grasmarkt 105/37
    Brussel België
  • + 32 476 85 93 92

Jeroen Janssens

Medewerker studiedienst
  • België
  • 02/552-68-08

Sigyn Van de Velde

Medewerker studiedienst
  • 9000 Gent België
  • 02 552 02 57

Niels Pattyn

  • 9000 Gent België
  • 02 552 02 64

Sofie Defour

  • 1060 Brussel
  • 0479 57 28 93

Cis Caes

  • Grasmarkt 105/36
    1000 Brussel België
  • + 32 475 65 06 73

Tom Neukermans

Wilfried Den Tandt

  • 02/552-02-00

Yoke Stroobants

Secretariaat Studiedienst
  • 02 552 02 08

Ella Neirinck

  • België
  • + 32 477 65 40 78
Communicatiedienst

Sarah Vandecruys

Directeur communicatie en woordvoerder
  • Brussel
  • + 32 486 89 50 46

Tom Bogman

Communicatiedienst sp.a
  • 9200 Dendermonde België
  • + 32 476 81 82 18

Sofie Vereyken

Medewerker communicatiedienst
  • + 32 477 97 32 47

Nesrin Dinc

Medewerker communicatiedienst
  • Gent
  • + 32 498 67 08 14

Laurent Vandensande

Medewerker communicatiedienst

Iris Strouven

Medewerker communicatiedienst sp.a

karina desmet

Medewerker communicatiedienst
  • 02/552 02 22
Vlaams Parlement · Antwerpen

Caroline Gennez

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Vlaams parlement - Leuvenseweg 86
    1000 Brussel België

Jan Bertels

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 2200 Herentals België
  • + 32 478 26 14 54

Güler Turan

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Wilrijk
  • 02/552 49 07

Yasmine Kherbache

Vlaams parlementslid
  • Antwerpen
  • 02/552 49 30
Vlaams Parlement · Brussel

Yamila Idrissi

Lid parlement
  • 1000 Brussel België
  • 02 552 49 17
Vlaams Parlement · Limburg

Bert Moyaers

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Herk-de-Stad
  • + 32 498 46 24 09

Els Robeyns

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Dorpsstraat 25
    3830 Wellen België
  • 01/267 06 44

Rob Beenders

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 3500 Hasselt België
  • + 32 478 50 52 21
Vlaams Parlement · Oost-Vlaanderen

Kurt De Loor

Lid parlement
  • Deinsbekestraat 23
    Zottegem
  • 09/364 57 40

Bart Van Malderen

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
  • + 32 486 76 70 62

Joris Vandenbroucke

Vlaams volksvertegenwoordiger
  • Klinkkouterstraat 76
    9040 Gent België
  • + 32 475 98 14 58

Freya Van den Bossche

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 9031 Gent België
  • 02/552-49-42
Vlaams Parlement · Vlaams-Brabant

Bruno Tobback

Lid parlement
  • Mechelsestraat 70
    3000 LEUVEN België
  • 016/22-41-15

Katia Segers

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Bombardonstraat 184
    Liedekerke
  • 02/552 49 10
Vlaams Parlement · West-Vlaanderen

Michèle Hostekint

Lid parlement
  • Zuidstraat 22/2
    Roeselare
  • 051/22 62 64

Renaat Landuyt

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • + 32 475 70 33 79

Tine Soens

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Izegemsestraat 98
    8501 Heule België
  • + 32 488 10 78 93

Steve Vandenberghe

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Ganzenstraat 25
    8450 Bredene België
  • + 32 498 88 50 02
Senaat · Antwerpen

Güler Turan

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Wilrijk
  • 02/552 49 07
Senaat · Brussel

Bert Anciaux

Senator
  • Korte Groenweg 127
    1120 Neder-Over-Heembeek (Brussel-Stad) België
  • 02/262 22 64
Senaat · Limburg

Rob Beenders

Volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • 3500 Hasselt België
  • + 32 478 50 52 21
Senaat · Oost-Vlaanderen

Bart Van Malderen

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Oude Baan 83
    9200 0udegem België
  • + 32 486 76 70 62
Senaat · Vlaams-Brabant

Katia Segers

Vlaams volksvertegenwoordiger - Lid parlement
  • Bombardonstraat 184
    Liedekerke
  • 02/552 49 10
Brusselse regering · Brussel

Pascal Smet

Brussels Minister
  • Koning Albert II laan 37/12
    1030 Brussel België
  • 02/517-12-00
Brussels Parlement · Brussel

Hannelore Goeman

Brussels parlementslid
  • Lombardstraat 57
    1000 Brussel België
  • 02/517-64-48

Fouad Ahidar

Brussels parlement
  • Lombardstraat 69
    Brussel
  • + 32 475 31 07 44

Jef Van Damme

Lid parlement
  • Lombardstraat 57
    1005 Brussel België
  • 02/549 66 55
Provinciebestuur · Antwerpen

Inga Verhaert

Gedeputeerde provincie Antwerpen
  • 2920 Kalmthout België
  • 03/240 52 53

Rik Röttger

Gedeputeerde provincie Antwerpen
  • 2850 Boom België
  • + 32 486 95 37 63
Provinciebestuur · Oost-Vlaanderen

Peter Hertog

Gedeputeerde provincie Oost-Vlaanderen
  • Walburgstraat 65
    Sint-Niklaas
  • 09/267 82 36
Provinciebestuur · Vlaams-Brabant

Marc Florquin

Gedeputeerde provincie Vlaams Brabant
  • Provincieplein 1
    3010 Leuven België
  • 016/26-70-29
Provinciebestuur · West-Vlaanderen

Myriam Vanlerberghe

  • België
  • 050/40-31-57
Provincieraad · Antwerpen

Frank Geudens

  • België

Werner Hens

  • Olmensebaan 38
    2490 Balen België
  • + 32 497 93 18 09

Greet van Gool

  • Nieuwdreef 127/28
    2170 Merksem België
Provincieraad · Limburg

Kelly Linsen

  • Kolisheide 28
    Neerpelt België

Mieke Mulders

  • België

Brigitte Smets

  • Groenplein 1
    3500 Hasselt België
  • 011/23-95-01
Provincieraad · Oost-Vlaanderen

Freija Dhondt

  • Tonnestraat 29
    9800 Deinze België
  • + 32 494 89 26 39

Greet De Troyer

Voorzitter provincieraad Oost-Vlaanderen
  • Geraardsbergsesteenweg 324
    9404 Aspelare
  • 0475/49.49.91

Goedele De Cock

  • Koning Albert I straat 72
    Lebbeke

Kalifa Diaby

  • Elyzeese Velden 76
    9000 Gent België
  • + 32 484 96 71 37
Provincieraad · Vlaams-Brabant

Jo De Clercq

Provincieraadslid Vlaams-Brabant
  • Potestraat 22a2
    3020 Herent België
  • 0475/85-75-00

Martine Lemonnier

  • Brusselsesteenweg 87
    Halle België
  • + 32 478 66 28 42

Geert Schellens

  • Gijmelsesteenweg 355 355
    3201 Langdorp België
  • + 32 404 77 47 15

Jo Stulens

  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
  • 016/44-46-24
Provincieraad · West-Vlaanderen

Tania Janssens

  • Bedevaartstraat 18
    8450 Bredene België
  • + 32 475 83 31 44

Axel Weydts

  • Vlasbloemstraat 49
    8500 Kortrijk België
  • + 32 479 29 93 40

Jurgen Content

  • Blankenbergse Dijk 67
    8370 Uitkerke België
  • + 32 478 72 98 83

Marleen Rogiers

  • Harelbeke
  • + 32 478 44 14 69

Peter Roose

  • Brugse Steenweg 22
    Veurne België
  • 058/31-56-33
EU Parlement · Antwerpen

Kathleen Van Brempt

Lid Europees parlement
  • Ommeganckstraat 47-49
    2018 Antwerpen België
  • 02/284-74-47
Antwerpen · Provinciaal secretariaat

Sascha Luyckx

  • Ommeganckstraat 47
    2060 Antwerpen België
  • 03/633-87-71
Brussel · Provinciaal secretariaat

Suzy Bleys

  • De smet de naeyerlaan 601
    1020 Brussel België
  • + 32 499 50 63 01
Limburg · Provinciaal secretariaat

Daan Deckers

  • Pastoriestraat 9/3
    3630 Maasmechelen België
  • + 32 478 32 86 49

Frank Vandenhoudt

  • België
Oost-Vlaanderen · Provinciaal secretariaat

Wim Van Damme

  • Frans Uyttenhovestraat 39
    9040 Gent België
  • + 32 498 26 62 13

Fons De Geest

  • Speldenstraat 1
    9000 Gent België
  • 09/267-85-59
Vlaams-Brabant · Provinciaal secretariaat

Jens Van Herp

  • Victor Soensstraat 52 52/2.02
    1853 Strombeek-Bever België
  • + 32 479 33 63 03

Jo Stulens

  • Privaatweg 9
    Wijgmaal België
  • 016/44-46-24
West-Vlaanderen · Provinciaal secretariaat

Mathijs Goderis

Fractieleider, gemeenteraadslid
  • Pathoekeweg 34 68
    8000 Brugge België
  • + 32 498 12 33 88

Stef Debusschere

  • Jordaenslaan 62 62
    8370 Blankenberge België
  • + 32 495 20 19 58
Netwerk & beweging

Jeroen Janssens

Medewerker studiedienst
  • België
  • 02/552-68-08

Johan Van Hoecke

  • 02/552-03-20